reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Jugoslawa oj masz racje kochana domowe alkohole sa najlepsze hehehe:-D


Cytrynowa wedlug ksiazki o winach to to nie byl bimber, to bylo wino na pszenicy i innych cudach i wyszlo z tego slodkie alko. Alw wino z herbaty, ktore tato zorbil bylo takie mocne, ze przy piciu go wszyscy musieli je popijac jak wodke, skierka jak sie masz hehe:-D



Missiiss kochana dobrze, ze sie odezwalas:-). Widze, ze z tymi doktorkami to nie za ciekawie, ale trzymam kciuki, aby wszytsko sie wyjasnilo, aby Ci dali termin szybki i bys juz mogla malenka tulic. A jak ni to zawsze bedziesz mogla na ich oczach wcielic ich plan zwiazany z mezem i jego jajkami hehehehe, podoba mi sie:-D:laugh2:


Moniusia takie podejscie jest najlepsze, ja zawsze to tlumacze, ze dzieciatko wie kiedy przyjsc na swiat, najwyrazniej chce dac nam jeszcze troche czasu na cieszenie sie soba we dwoje, no i inne szalenstwa, a jak bedzie gotowe to sie pojawi;-)


Jugoslawa kochana podoba mi sie Twoj sen z ginem hehehe, ci to maja wziecie nawet w snach:-D
 
reklama
Hej:-)
Aniakom gratuluje:-)
Misia dobra wiadomosc fajnie ze Ci przedluzyli:-)
Luska,jazza szkoda ze @ zawitala...trzymam kciuki za kolejny cykl:-)
spring koniecznie zatestuj jeszcze raz trzymam kciuki:-)
kamcia u mnie jest to samo synek budzi sie i mleko musi byc na juz bo on strasznie glodny;-)
Lux oby laptop juz nie nawalal i nieodcinal ci kontaktu z nami
jugoslawa trzymam jciuki oby @ nie zawitala
 
Hej:-)
Aniakom gratuluje:-)
Misia dobra wiadomosc fajnie ze Ci przedluzyli:-)
Luska,jazza szkoda ze @ zawitala...trzymam kciuki za kolejny cykl:-)
spring koniecznie zatestuj jeszcze raz trzymam kciuki:-)
kamcia u mnie jest to samo synek budzi sie i mleko musi byc na juz bo on strasznie glodny;-)
Lux oby laptop juz nie nawalal i nieodcinal ci kontaktu z nami
jugoslawa trzymam jciuki oby @ nie zawitala

Bogu chwala dziala juz normalnie a wsciekla bylam, bo kosztowal 1700 a juz pierwszego dnia bylam z nim w serwisie
 
Cześć dziewczyny:)

Dopiero dzisiaj miałam czas do Was zawitać. Nie wiem czemu, ale ostatnio mam tyle rzeczy do zrobenia, że sama tego nie ogarniam, ale fajnie jest:)

Kamcia, ja też nie miałam jeszcze anginy, chociaż jako dziecko to łapałam wszystkie zapalenia (gardło, tchawica, oskrzela):) Kuruj się kochana:*

aliszia, przykro z powodu @:( O bidulo, oby nastęna nie przyszła, bo by cie się trafiły dwie w miesiącu:/

moniusia, głowa do góry, ja ostatnio założyłam sobie, "Niech się dzieje wola nieba". nic na siłe:)

Edzia, impreza, była bardzo udana:) I jeszcze te zdjęcia na facebooku;/ No normalnie miazga jakaś;p
Kochana, mam nadzieję, że ten twój jeszcze kiedyś zrozumie, że nie powinien się tak zachowywać i jeszcze tu z nami będziesz walczyła o swoje szczęście:) Trzymaj się kochana i pamiętaj, że jesteś tu zawsze mile widziana:* Będe tęsknić:*

Juguś, kciukam&&&

Julia, ja w zeszłym tygodniu wstawałam o 4. Teraz nocki, to i weekend dłuższy miałam:)

SeeYou, aniakom, gratuluje:)

Lux, a co się stało z lapkiem?

Luska, przykro mi:( Chyba czas zrobić wszystkie potrzebne badania.

jazza, u ciebie też? ech, te nasze aniołki wiedzą kiedy maja do nas przyjsc, najwyraźniej jeszcze nie pora:) W końcu się uda:)

Anula, robisz bete?

No normalnie, nie moge uwierzyć, że nasza Edytke spotkała taka sytuacja. Strasznie jest mi przykro:( Oby wszystko się u niej wyjaśniło. Dzień dzisiaj piękny. Dokończyłam jeszcze malowanie klatki schodowej i teraz odpoczywam, bo wieczorem do pracy:)
 
Cześć dziewczyny:)

Dopiero dzisiaj miałam czas do Was zawitać. Nie wiem czemu, ale ostatnio mam tyle rzeczy do zrobenia, że sama tego nie ogarniam, ale fajnie jest:)

Kamcia, ja też nie miałam jeszcze anginy, chociaż jako dziecko to łapałam wszystkie zapalenia (gardło, tchawica, oskrzela):) Kuruj się kochana:*

aliszia, przykro z powodu @:( O bidulo, oby nastęna nie przyszła, bo by cie się trafiły dwie w miesiącu:/

moniusia, głowa do góry, ja ostatnio założyłam sobie, "Niech się dzieje wola nieba". nic na siłe:)

Edzia, impreza, była bardzo udana:) I jeszcze te zdjęcia na facebooku;/ No normalnie miazga jakaś;p
Kochana, mam nadzieję, że ten twój jeszcze kiedyś zrozumie, że nie powinien się tak zachowywać i jeszcze tu z nami będziesz walczyła o swoje szczęście:) Trzymaj się kochana i pamiętaj, że jesteś tu zawsze mile widziana:* Będe tęsknić:*

Juguś, kciukam&&&

Julia, ja w zeszłym tygodniu wstawałam o 4. Teraz nocki, to i weekend dłuższy miałam:)

SeeYou, aniakom, gratuluje:)

Lux, a co się stało z lapkiem?

Luska, przykro mi:( Chyba czas zrobić wszystkie potrzebne badania.

jazza, u ciebie też? ech, te nasze aniołki wiedzą kiedy maja do nas przyjsc, najwyraźniej jeszcze nie pora:) W końcu się uda:)

Anula, robisz bete?

No normalnie, nie moge uwierzyć, że nasza Edytke spotkała taka sytuacja. Strasznie jest mi przykro:( Oby wszystko się u niej wyjaśniło. Dzień dzisiaj piękny. Dokończyłam jeszcze malowanie klatki schodowej i teraz odpoczywam, bo wieczorem do pracy:)

w sobote bylismy go odebrac z salonu,bo zadzwonili, ze jest juz na stanie, bo nie mieli przedtem na stanie tego, ktory chcialam i pol dnia dzialal a wieczorem nagle nie szlo wlaczyc zadnej przegladarki, potem sie okazalo, ze system ma zla aktualizacje czy cos a facet nam ta naprawil...oczywiscie probowal mi wmowic, ze to ja go popsulam, ale sie nie dalam hehehe
 
Lux, oni tak zawsze.. Żeby tylko nam wmówić, że zepsuliśmy, bo gwarancja wtedy nie obejmie.. Jak moja siostra kupiła lapka to byliśmy dwa razy w serwisie, bo też były problemy z połączeniem z internetem..
 
reklama
Lux, oni tak zawsze.. Żeby tylko nam wmówić, że zepsuliśmy, bo gwarancja wtedy nie obejmie.. Jak moja siostra kupiła lapka to byliśmy dwa razy w serwisie, bo też były problemy z połączeniem z internetem..

ja to nawet dzwonilam do plusa zeby mi sprawdzili czy w ogole nowa umowa jest juz atywna
 
Do góry