reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

lux: czyli sprzęt działa i niech tak pozostanie. Jak tam dziewczynki, grzeczne były? Dobrej nocki.

aliszia: rowery to jest fajna sprawa. Też przez długi czas nie miałam. Potem jak miałam to nie jeździłam, a od jakiegoś czasu rower wrócił i często jeździmy. Wow! Ale masz wysportowanego męża! Niezły wyczyn! Gratulacje! Teraz musisz go zregenerować :D:D:D

julia: u mnie burza przeszła bokiem. Popadało tyle co kot napłakał :| Pewnie jutro będzie duchoty ciąg dalszy :/

anula: uuu i ciebie gardło dopadło :/ teraz to zmora obecnej pogody. Nie testuję jutro. Poczekam do kolejnego dnia, bo nie chcę się denerwować :/ Jutro @ ma cały dzień, żeby przyjść, więc ma możliwość :) Ciekawe połączenie gołąbków z czekoladkami ;) &&&&&&&&&&&&&&

nusia: kolorowych snów :)

Czy brak objawów może być objawem? Oto jest pytanie ;) Dziwnie to wszystko, bo zwykle brzuchol mnie pobolewał...a teraz? W ogóle nic :/ Jest wzdęty, ale nic poza tym :| Co cykl to inaczej...i jak tu zrozumieć swój organizm? Postanowiłam nie testować przed upływem jutra, bo może będę miała zamiast 27 dniowego cyklu 28 dniowy...Idę spać, a na wszelki wypadek zabezpieczę się przed nocnym zalaniem ;)

Dobrej nocki laski.
 
Ostatnia edycja:
reklama
nusiaM wszystkiego najlepszego dla synka z okazji pierwszego roczku :)

Jugosława biszkopt będzie jasny. Upiekłam 3 bo też nie lubię przekrajać. Pierwsza masa jest kokosowa, w smaku taka sama jak rafaello :D a z drugą miałam dylemat bo chciałam zrobić kawową, ale z racji tego, że będzie dużo dzieci to zrobiłam tą co ostatnio truskawkową. Jeśli mi wyjdzie fajnie po udekorowaniu to pochwale się fotką. Szkoda, że zgubiłam zdjęcie tortu który robiłam dla teściowej. Jeść też uwielbiamy dlatego dużo piekę :-p

aliszia gratulacje dla męża! Mój życiowy rekord to 20 minut, ale ja to kanapowiec jestem :-D
 
Cytrynowa a bardzo chetnie bym ksiazke przeslala, ale mam ja tylko w wwersji papierowej, a nie e-booka ;-)


Lux tez bym się wkurzyla gdyby mi nowa rzecz nawalac zaczela, ale tez miałam rozne przygody z elektronika, kiedys telefon nowy kupiliśmy, miał być super, znana marka, to było kilka lat temu, no ale popsul się, daliśmy go do serwisu bo był na gwarancji to te mendy powiedzialy, ze nie naprawia na gwarancje i zrobili wszystko by nam wmówić, ze popsul się z naszej winy, dwa lata temu podobnie padl nowy telefon dotykowy tacie jak sobie kupil tez jakos po miesiącu. Już nie wspmne o tym, ze kiedys urzadzenia były trwale, a teraz na określony czas i zazwyczaj psuja się zaraz jak gwarancja się skonczy:crazy:


Karola bardzo dobrze, ze odciągasz swoje mysli innymi rzeczami to bardzo pomaga, tak trzymac;-)Ech tez tesknie za nasza Dietka i nie mogę się z tym pogodzic, pogadałabym sobie z jej menem:wściekła/y:



Jugoslawa kochana kciuki zaciskam mega mocno:tak:, dobrze, ze probujesz mysli odciągnąć od tych spraw, jestem za, ale nie przeciw hehe:-D


Aliszia gratulacje dla Twojego mężczyzny za maraton, tez bym była dumna, bo jest z czego:tak:


Julia kochana a no kurse no z tymi @, ale ja przegonie, jeszcze mnie popamięta:sorry:



Anula zaciskam mega kciuki, tym razem musi być dobrze:tak:

Nusia i ja sie dolaczam do zyczen dla Twojego synka:tak:

Kamcia kuruj sie kochana, ja raz w zyciu mialam angine i pamietam bol gardla i prawie zerowe mozliwosci przelykania i zwracanie wszystkiego masakra:szok:

U nas tez bylo cieplo i ladna pogoda, ale ja to zmarzluch to duchoty nie czulam, wreszcie kosci wygrzewac zaczelam.;-) Nie padalo u nas, ale osoatnio sie napadalo, wiec niech nie pada hehe.

Dobranoc:-)
 
Hej:-)
Jazza,kamcia dziekuje za zyczenia dla synka;-)
Jugoslawa,anula jak u was sytuacja wyglada?oby @ nie przyszla
u mnie dzis szaro i zimno...
 
Hej :-)
Jazza,a bo oni celowo robia sprzety tak zeby sie psuly i bysmy poszli kupic nowe, przykre jest takie oszukiwanie klienta, moim rodzicom piwrwsza zmywarka siadla dzien po tym jak skonczyla sie gwarancja i czekali 3 miesiace za naprawa, bo czesc szla z ...Turcji! Wkurzyli sie i kupili nowa.
Jugoslawa no grzeczne byly, az tak, ze Mela usnela na siedziaco :-D z Pati robia sie problemy, pyskuje i nie chce chodzic do szkoly.
Anula nadal trzymam kciuki :-)
 
Nie Dziękuję ;-)
Dzisiaj z moim samopoczuciem lepiej ... słońce za oknem i tak ooo ...
 
reklama
Do góry