reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Cześć dziewczyny,

missiiss: jaka śliczna dziewczynka :) Gratuluję kochana! Bardzo, bardzo się cieszę, że już jesteś po i masz maleństwo przy sobie. Szybkiego powrotu do domku wam życzę :) A jak się czujesz? Braciszek już widział siostrzyczkę?

Wreszcie piąteczek, piątunio, początek weekendu. Pogoda w kratkę, ale i tak mam dobry humor dzisiaj. @ mi się kończy i mam ochotę trochę TŻ wykorzystać :D Jak zacznę to nie wiem kiedy skończę. Jakaś wyposzczona jestem :p

Udanego dnia :)
 
Cześć dziewczyny,

missiiss: jaka śliczna dziewczynka :) Gratuluję kochana! Bardzo, bardzo się cieszę, że już jesteś po i masz maleństwo przy sobie. Szybkiego powrotu do domku wam życzę :) A jak się czujesz? Braciszek już widział siostrzyczkę?

Wreszcie piąteczek, piątunio, początek weekendu. Pogoda w kratkę, ale i tak mam dobry humor dzisiaj. @ mi się kończy i mam ochotę trochę TŻ wykorzystać :D Jak zacznę to nie wiem kiedy skończę. Jakaś wyposzczona jestem :p

Udanego dnia :)

ja jeszcze do pracy jade dzis a potem weekend :-D
 
lux: mi piątek zwykle szybko mija. Albo jest tyle roboty, że nie wiem kiedy nagle robi się wieczór, albo jest mega nudno i też nie wiem kiedy robi się wieczór :D

julia: jak tam?

kamcia: ja swojego śluzu też nie rozumiem :|

W celu poprawienia statystyk, a przy okazji humoru stwierdzam, że nie powinnam liczyć do starań cykli w których nie miałam owulacji :D I tym pięknym wykluczeniem wyszło mi, że staram się dopiero 3 cykl :D Pełna owulacja, od kiedy zaczęłam chodzić na monitoring i po wywołaniu zaginionej @, była u mnie dopiero 2 razy :D Czy takie myślenie nie poprawia nastroju? :D:D:D Ależ jestem przebiegła :D:D:D
 
Dzień dobry:)

Missi, gratuluje i śliczna ta twoja córunia:) Nie się zdrowo chowa i zaglądnij tu czasem i napisz co u was:)

Moniusia, może faktycznie taki odpoczynek dobrze robi. Wiele dziewczyn po takiej przerwie wróciły z milą niespodzianką.

Juguś, no to urlop już za pasem:) Jakieś konkretne plany?

Ja już mam komplet @ objawów. Cyce bolą, żę lepiej nie mówić, w podbrzuszu też ćmi, wczoraj już się zaczęły u mnie wzdęcia. Coś mi się zdaje, że @ wkroczy z impetem:/ ALe co zrobisz jak nic nie zrobisz?
 
karola: jeszcze nie ma @, więc korzystaj z chwili wytchnienia :) Trzeba to jakoś przeżyć, że jak przyjdzie to i w końcu pójdzie...innej rady nie ma :| A co do urlopu to najpierw będzie słodkie lenistwo i plaża (i gofry i lody z automatu), a później trekking w górach z plecakiem. Tak więc wszystkiego po trochu. A jak wy urlopowo stoicie?
 
Ostatnia edycja:
No ja postawiłam na swoim i urlop we wrezśniu. Przyzwyczaiłam się późno na nie chodzić i tak mi pasuje. Myśle, ze fajnie by było gdzieś chociaż na weekend pojechać, zwłaszcza, że we wrześniu mamy swoją 1 rocznice ślubu. Taka mała rekompensata za brak podróży poślubnej, ale to się jeszcze zobaczy. Szuam czegoś fajnego na grouponie:)
 
reklama
karola: my zwykle też omijamy ten klasyczny wysoki sezon (lipiec,sierpień). Często właśnie idziemy pod koniec maja/początek czerwca, albo właśnie wrzesień. Na gruponie często można znaleźć ciekawe oferty.
 
Do góry