reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Tylko, że narazie mieli oferty najpóżniej do końca sierpnia, dlatego poczekam z miesiąc i a nóż widelec. Kilka dni, a przynajmniej głowa odpocznie od wszystkiego:)
 
reklama
miss, piękna dziewczynka :)

Hah widze, że same Lile kiedyś będą, bo ja innego imienia też nie uwzględniam :)))

Jugosława, hah dobre to z tą owulacją :D w takim razie ja się staram 3 cykl jak zaraz przyjdzie @ ;)


Co do lotu gdzieś, M. nic nie gada :( a mi by się to przydało :(
Nad ranem i do teraz mega się męczę, brzuch tak boli na @ jakbym już ją miała.. zaraz przylezie ;(
 
karola: Oj tak. Czasem nie zdajemy sobie sprawy, że taki wyjazd, nawet krótki, pozwala złapać duży oddech. Ja mam takich znajomych którzy raz w roku biorą miesiąc wolnego :D I taka forma urlopu im odpowiada. Raz a dobrze :D

moniusia: może go skusisz na wyjazd :) Taki urlop ma wiele benefitów :D:D Widzę, że podoba ci się moje liczenie :D No i super. Kurde, szkoda, że ta @ zanim przyjdzie to musi jeszcze boleć...nie dość, że w ogóle przychodzi to jeszcze nas wykańcza...
 
Ostatnia edycja:
My w lipcu do Krynicy Morskiej, bo moja mama bardzo chciala. Ale jedziemy z moja mama, tesciawa, babcia meza i moim dziadkiem hehe, a po wakacjach moze jakis last do cieplych krajow
 
Hah tyle co napisałam.. ;) jest wielebna przyjaciółka moja - @ ...

julia, wpisz mnie na 12.06. :*

Jugosława, wiesz kochana, z jednej strony czuję się jak kupa g*wna czasami, że nie mogę zaskoczyć, taka bezużyteczna, niepotrzebna.. a z drugiej strony czyni mnie to taką mocniejszą i mądrzejszą ^^
 
Ostatnia edycja:
Jugoslawa to dawaj czadu w weekend. Zrob zapasy i nie wypuszczaj z domu.
Z wyliczeniami masz rację. Jak nie ma ovu to nie można się starać. Więc po co liczyć w statystyki?

Karola nie wykruszy sie. Nie bój żaby.

Ale miałam dziś sen. Istny erotyk. Z kobieta!
 
Hejka:-)


Fruzka oj serio kawal .... z tego z Twojego R.. przykro mi... musicie to sobie wyjasnic, bo takie smsy nie sa na odwal tylko nie pisze sie ich od tak... ja mam swoje doswiadczenia po moim bylym i jestem podejrzliwa i bardzo ciezko bylo mi na nowo zaufac, ale zaryzykowalam i zaufalam M, ale potrzebowalam czasu, gdyby to mnie spotkalo to poprosilabym grzecznie o wyjasnienia, jesli by nie umial i nie chcial mi tego wyjasnic to wywalilabym z domu i nie wybaczylabym nawet zdrady w postaci smsow o takiej tresci, bo albo jestesmy fair wobec siebie oboje albo koniec

I nie zasmeicasz watku, pisz nam tu jesli tylko masz na to ochote, bo to tu jestesmy, aby sie wspierac i sluchac nawzajem:tak:


Cytrynowa piekny torcik:tak:



Moniusia kochana dziwna sprawa z tym testem, ale zrob innej firmy, bo tamten najwyrazniej byl wadliwy


Jugoslawa oj pizza jaka ja mam ochote, musze zrobic taka wlasnej roboty z salami, szynka, serem, duuuuuzo sera hehe. A ja szczerze sie przyznam, ze nawet nie wiem kiedy plodne, bo tak mi te dni leca, z enie ogarniam juz hehe, ale wydaje mi, bo takie przeblyski w tej gonitwie mialam, ze jajniki pobolewaly i sluz ok, wiec kto wie moze plodne sa lub juz byly, ale dzialamy bez wzgledu na to hehe, bo to takl odpreza po tym calym stresie i gonitwie, ze hej:-D


Karola kochana moje kolezanki juz maja jedno lub dwoje dzieci lub chodza w ciazy i w ogole sie nie staraly tylko wpadki lub za pierwzym razem sie udalo, wiec wiem o co chodzilo, dlatego prawie nie wchodze na fb bo tam wszedzie zdjecia dzieci i brzuszkow, ale jako ze ja optymistka zwariowana to wiem, ze i mnie to spotka i musze poiczekac, ale jak sie doczekam to bede najlepsza mama jak tlyko potrafie i dziecko bedzie mialo super mame, szczesliwa, sla ktorej bedzie oczkiem w glowie. I wszystkie nas to czeka bez wyjatku!:tak:


Jesli chodzi o jedzenie to moj tez ma swoje upodobania. Jego matka nigdy nie urozmaicala, wiec jadl tlyko kotlety, ziemniaki, jaka surowke, kurczaka , pomidorowa, jakas warzywna zupe i tak w kolko. Kiedy zaczal jesc moje dania polubil wiele rzeczy, bo nigdy nie lubil plackow ziemniaczanych, a przyrzadzone przeze mnie z natka pietruszki wcina, ze mu sie uszy trzesa, zaczal jesc moje urozmaicenia, bo uwielbiam gotowac i mowi, ze gotuje lepiej niz jego matka, ze jestem mistrzynia np sosow, spaghetti, miesnych dan, ciast, pizzy, drozdzowej z budyniem itd. On nie lubi bardzo slodkiego dlatego wszystkie ciasta mniej slodkie robie, nie lubi tlustych mies, wiec boczek odpada, ale wszelki drob, schab mieso mielone, ladna karkowke wcina. Zupy tez lubi. Mowi, ze ja do wszystkich dan dodaje cos innego niz jego matka, dlatego to urozmaica smak i czyni danie lepszym;-)


Lux szkoda, ze zawieszacie staranka, el oby sie wszystko ulozylo po waszej mysli i szybko wrocicie do staranek:tak:


Moniusia rozumiem Twoja decyzje, ale mysle ze taki odpoczynek to kazdemu dobrze zrobi, a wakacje wspolne na pewno duzo dadza. Ja sie czuje czasem jak jakis odmieniec, bo tak bardzo pragne dziecka, ale mam tyle na glowie i tak zalatana jestem, ze nie wiem nawet co i jak, dopadam mojego albo on mnie codziennie albo gora co dwa dni, ale nie po to, aby bo dziecko tlyko bo chcica hehehe, nie mam czasu myslec o staraniach dlatego to sprawia, ze sie nie wypalam w tej kwestii, ja czekam na cud i nigdy nie zatestuje przed @ tlyko jak sie kapne w tym zaganianym swiecie, ze sie cholera spoznia. Mi sie wydaje, ze w tym szalnstwie jest metdoa, bo mniej boli, a pragnienie dziecka sie nie zmienia;-)


Kamcia ja mialam tak samo z moim facetem, jemu jako pierwszemu powiedzialam o sobie wszystko, zwiezylam sie calkowicie i wiedzial, z eciezko mi zaufac facetowi i tez zaakceptowal fakt kiedy powiedzialam, ze z mojej strony bedzie kontrola, a jesli najda mnie watpliwosci czy cos to musi byc gotowy na wszystko.. przyjal to, bo zrozumial, ale sam ma na koncie swojue doswiadczenia i one tez mu daly do myslenia:tak:


‘Missiiss aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kochana mega gratulacje, czekalam na ten cud, buziaki usciski i wszystko, ale super:-D:rofl2::-D:rofl2::laugh2::laugh2:


Jugoslawa wykorzystuj tego swojego wykorzystuj kochana:-D


Moniusia a to glupia @, ale niech przeminie szybko i idzie w cholere:tak:

Jestem juz, wczoraj nie mialam na nic czasu, a w domu padlam jak zabita hehehe, cala ja, dzisiaj tez taki dzien, ale dzis wiekszosc spraw zamkne i bedzie git. rozmawialam z kolezanka, ktora w sierpniu wyjezdza na stale do US i tez zaczynam myslec o powrocie tam i wyjezdzie z M coraz czesciej, bo ja do PL nie pasuje heh i wiem jak tam sie zyje nie tlyko finansowo ale i na innych polach.
Ok pogoda piekna, ale zimno, wracam do rpacy;-)

Milego dzionka:-)
 
Hej hej :-)

moniusia- przykro z powodu @, szczególnie że tamten test cię zrobił w balona... Ale trzymamy kciuki aby to była ostatnia @ :tak:

Ja dzisiaj obudziłam się z ogromną ochotką, więc staranka już były, wziełam mojego na śpiocha :-D teraz biedaczek obudzic się nie może :-D

cytrynowa - takie sny coś pięknego heh ale z kobietą jeszcze nie miałam heheh co tam siedzi w głowie to masakra :-D


misiiss piękna kruszynka, gratki, pięknego macierzyństwa życzę i choć parę przespanych nocy :-)

jazza- mi w Pl też cięzko było, niby radziłam sobie jako takoale wypłata od 1 do 1 ledwo ledwoi całymi dniami albo w pracy albo w drodze do i z pracy..

I macie rację teraz wszędzie brzuchy, ciąze, nawet mam jedną dobrą koleżankę w pracy i widzę jej postępy od 2 miesiąca jak jej brzuchol rośnie i jak się zmienia - ale cieszę się bo starała się ponad dwa lata i 3 stracone ciąze za sobą...
 
reklama
Miss sliczna kruszynka imie piekne bardzo mi sie podoba gratuluje kochana.
witajcie laski,u mnie ehhhhh rozmowy,rozmowy rozmowy,......z R wczoraj sie pozarlismy dodatkowo i wiecie co ?pierwszy raz w zyciu mialam tak ze wyladowalismy powiedzmy w lozku...... no dobra na segmecie w kuchni hihihi......mialam mu nie dac az to sie wyjasni ale ta wojna mnie nakrecila jak masakra.z testow owu wychodzi ze dzis lub jutro bede miala bo krechy fajne ciemne sa....ale teraz wolalabym nie zajsc,bo nie jest dalej dobrze...najgorzej ze bardzo go kocham i zaczynam sie lamac........faceci to idioci a ja to wogole kretynka....
 
Do góry