reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Wlasnie, Martaha i Jazza, jak sytuacja na froncie?? Meldowac!;)

Asch, gdzie jesteś? Martwię się:(

Haruna
Chyba jednak pozytywny byl na pierwszym foto tam gdzie 2fotki wklejalas..z 3.04, wiec ovu 4.04-5.04 rano.. termin @ okolice 18.04? To 12dni jeszcze?:)
A te fotki słabo widzę na telku..
 
Julcia
A dziekuje moze byc;-) obzarlam sie galareta z octem :p ale staram sie za duzo nie jesc bo niby ocet zabija krwinki czerwone... jeszcze musze wytrzymac minimum 3 tygodnie i 3 dni :-) mowisz ze czujesz ze malpiszon za rogiem??:-\ to nie dobrze... nosz kurde ale jak tu ma byc ok jak ppgoda taka.... a tu powinno slonce swiecic ptaszki cwierkac i w ogole.... a jak tam po swietach?:-)

A aschle to udusze... ciagle mysle o niej... mam nadzieje ze nie wyladowala gdzies w szpitalu jak ostatnio... aschler jak nas czytasz to skrobnij cos bo naprawde sie martwimy :-(

Edita
Ja tez pekne zaraz;-) masakra az mi niedobrze bleee :p
 
Missis
To same "zalety" świąt. . Takie małe obzarstwa:) ;) a co roku sobie obiecuję, że tym razem nie będę się objadac:)
3tyg.z hakiem to już niedużo. . Dacie radę:)
 
No zalety jak najbardziej :p;-) ale cieszylam sie ze licznig wagowy nie przekroczyl wagi startowej ale jak sie zwaze w srode bo nie jutro :p to sie napewno zmieni na plus ;-)
Noo juz bardzo niedlugo ale to takie minimum minimum. Bo tak jasko sie urodzil.

A ten no mowilam wam ze bedzie raczej marcysia a nie lena?;-) mam nadzieje ze mi sie juz nie odmieni...

Fluidki lapcie
~~~~~~~~~~~~~~~♡
:-D:-D:-D:-)
 
Znaczy się Marcelina?;)
Też fajnie:) i chyba mało popularne. . Super!
Ja swojego Jaska urodzilam dzien po skończonym 37tyg.. a Ty kiedy?
 
Miss kurde znaki na niebie mowia ze @ przylezie! Spadek temp, po malu odczuwam bol brzucha wiec z rana zaatakuje...
Swieta zlecialy , leniuchowalam;-) objadalam sie , trzeba korzystac;-)

Zastanawiam sie czy pic ten Inofen bo pewnie owu bedzie o 4-5 dni pozniej, po malu mysle o tym by M wziasc na badania, ehhhh

Bo znow mam ten dzien, ze jest cos nie tak ze mna lub z M.
Jutro bedzie lepiej;-)
 
Witam sie i ja ....
Poszla spać, wstaje a tu cisza ....chlopaki wybyli .... odpoczywam ....

Jula a ja mam to samo ....czuje sie jakby byla "niepelnosprawna" .... dlaczego to tyle trwa i nic .... najgorsze jest to ze @'za 6 dni .... jutro zrobię test rano .... ktory i tak wiem ze będzie negatywny .....

Miss Marcelinka mi się podoba .... jedz jedz póki mozesz ;-) a co tam ....

Edita ja tez mlodego 37-38tydz .... a chłop byl jak ta lala ....

Aschle no normalnie cie .... co się dzieje ? :-(
 
Miss niepochwalilas sie!!!! Swietne imie:)

Anula no to trzymam kciuki&&&&& ja juz niemam co robic testu...czekam
Mam ochote dzis oficjalnie zamknac temat staran i dac sobie spokoj...ale wiem ze jutro obudze sie z @ i bede miala nadzieje a kolejny cykl:)
 
reklama
Julia
7cs to nie tak dużo:) z Wami pewnie wszystko w porządku ale jak chcesz może dla swietego spokoju porobić podstawowe badania to Cię uspokoi?;)
A tempka może jutro podskoczy?
Trzeba cierpliwie czekać. .

Anula
A z pierwszym dzieckiem długo sie staralas..?
Może właśnie teraz się udało:)
 
Do góry