reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Czesc Dziewczyny,
melduje sie i ja :rofl2: K. w pracy, Mlodego juz polozylam, bo tak go ciotki, babcie wymeczyly, ze nie bylo rady, pewnie mi wstanie o 5.00:baffled:

Miss - zarowno Marcelina, jak i Lenka bardzo ladnie. Zawsze chcialam miec coreczke Lenke:-D Ale cos ostatnio oklepane to imie, wiec moj nr 1 to Bianka:-D 3 tyg... Czekamy na kruszynke :) wybralas juz szpital?

Anula, tez mam ochote zatestowac i tez znam wynik, ta druga faza cyklu Okropnie sie ciagnie a na koniec rozczarowanie mnie jak zwykle czeka, eh:-( Chcialabym byc bardziej cierpliwa i podchodzic do tych spraw na luzie.
 
reklama
hej jejku ale czuje sie ciezka mdli mnie na widok wszystkiego a malo co dzis jem bo na nic nie mam ochoty jutro jade do starosty zapytac sie o prace oby byla kasa na te prace interwencyjne a co tam u was jak po swietach? szybko zlecialo marcelina piekne imie mi podoba sie anastazja☺
 
Mamy jeszcze tydzien Anula:) wszystko sie moze zdarzyc:)

musze przyznac, ze czuje sie troche inaczej niz zwykle, za pare dni okaze sie, czy to kolejne urojenia, czy cos jest na rzeczy.

Luska, powodzenia jutro, oby kasa sie znalazla:)
 
Mamy jeszcze tydzien Anula:) wszystko sie moze zdarzyc:)

musze przyznac, ze czuje sie troche inaczej niz zwykle, za pare dni okaze sie, czy to kolejne urojenia, czy cos jest na rzeczy.

Luska, powodzenia jutro, oby kasa sie znalazla:)
A ja nic nie czuje, żadnych objawów czegokolwiek nic ... kurcze nawet ze starym mi się nie chce gadać na ten temat .... myślę ze jutro rano spokojnie mogę testowac .... chociaż to tylko "formalnosc" ....
 
Edito no wiesz co chyba zaczne badania od meza;-) w maju mam plan by zbadal nasienie, potem ja czy wszystko ok.
Wiesz jak czlowiek 3 razy zaszedl w ciazy za 1 max 2 podejsciem to wiesz wlacza sie lampka;-)

Anula ty mozesz miec jesscze nadzieje;-) a ja moge o tym zapomniec;-) brzucho coraz bardziej boli
 
Edita
Marcjanna nie marcelina. Nienawidze imienia marcelina :p moj jasko ur jakos 36 tydzien + 3 dni tak mi sie wydaje. W wypisie mam 36 hbd cos tam.... :-) ale dyszke dostal wiec sie nie martwie ze mloda by byla gorsza ze tak powiem ;-) i mysle ze bedzie wazyc 3000-3200 max... taka kruszyna... no ale oby zdrowa.

Julcia
To dobrze ze pojadlas i wypoczelas rodzinnie :-D;-) ehkkurcze tak sie ciagle zastanawiam dlaczego tak jest ze niby wszystko chodzi jak w zegarku a nie wychodzi. Nie kumam tego bo ja z tych co nie wierza w blokade psychiczna. Patrzac na moj jaskowy przyklad. A moze ten inofem dluzej pity ci pomoze? Ciezko kurcze cos doradzic. To zachodzenie to jednak skomplikowana sprawa jest a nie powinno tak byc... tak! Jutro napewno bedzie lepiej!:* lenka strasznie oklepane ostatnio gorzej mi bedzie mlodego przestawic ;-)

Anulcia
Widze tez odpoczywasz. Z reszta ty na l4 wiec dobrze ze masz labe i z praca :-) to samo co pisalam wyzej... prokreacja powinna byc latwa i przyjemna dla tych ktorzy chca a to co sie dzieje to masakra jest o_O
I nie Marcelina broń Panie Boze ;-) Marcjanna!!!;-)

Ja wam zycze byscie mialy niespodziewajki piekne !:-)

Limonka
Oby mlody dal jutro pospac ;-) mi sie Blanka bardzo podoba ale moj m kategorycznie mowi nie. Niestety... i marcjanna nie marcelina ktore mi sie bardzo nie podoba ;-) no szpital chyba ten we wro zostanie eh tylko ze wzgledu na neonatologie ktora w razie w jest lepsza.. boje sie troche po tych wszystkich antybiotykach przeziebieniach goraczce i klebsielli ktora mam nadal :-\ moze obejdzie sie bez depresji po porodzie... choc w tamtych murach to watpie.

Luska
Ja juz dzis nic nie jem bo tez mnie mdli ;-) a mi sie Marcelina nie podoba :p
Anastazja ladne tez!
Powodzenia jutro!:-)

Nie no sluchajcie! Ja tu zatzadzam zajscia zbiorowe max do 26 maja `;-) wiec nie ma przepros!
Bociany jak mnie slyszycie to do boju!!! Bo tu nasze staraczki czekaja!




Co wy z ta Marcelina sie uwzieliscieo_Oo_O bleee:p
 
Julia
Ja za pierwszym razem zaszlam przy s.przerywanym.. a teraz 6cykli za mną i nic..ale ja uważam, że do roku powinnam zaskoczyć. . Może naiwna jestem??
A jak 3xzaszłas to znaczy zdrowi jesteście a każda ciąża-starania inne:) Moze za bardzo chcesz?

Anula
Mysle że 6dni przed @ nic nie wyjdzie nawet jak zaskoczyłas.. moze się wstrzymaj?;)

Limonka
Ooooooo... to trzymam kciuki:)
A jak się czujesz?;)

Luska
Mam nadzieje że kasa na interwencje sie znajdzie;)

Missis
Dobrze dobrze MARCJANNA!!;) po prostu o takim imieninu nie słyszałam ale bardzo ladne:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Miss niewiedzialam ze jest takie imie;-)
Bede pic ten inofen do konca saszetek;-)
Z mezem wlasnie rozmawialam i mowil ze w maju pojdzie sie przebadac bo wie ile to dla mnie znaczy;-) a miesiac pozniej ja zrobie badania;-)

Edita podstawowe badania Tsh prolaktyna i cos jeszcze zrobilam
 
Do góry