reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Limonka milo ze strony laboratorium ze jutro wyniki podadza .... będzie dobrze mowie ci ...a m juz mówiłaś? Wie ze test pozytywny czy niespodzianke robisz?

Karola współczuję przeziebienia .... kuruj się kochana ....

Miss alez to szybko zlecialo .... sprezentuj tam jeszcze foteczke brzuchola .... ;-) pij pij .... wkoncu weekend tuz tuz ;-)

Fruzka niezlego wielkoludka wychodowalas .... moj mial 3290 .... i 52 dlugi .... a brzuch mialam jak hipopotam ...przecież ja skarpet nie moglam założyć bo mi się nie sięgało ;-)
 
reklama
Dzięki dziewczyny:*

Obym tylko przezyła jeszcze te dwie nocki, a w weekend odpoczne.. Napewno bedzie nocna gimnastyka, bo mój wyposzczony po tygodniu;p Jak mam nocki to mi sie jakos nie chce, wiec w weekend trzeba nadrobic;p

Ta Luxi testuje nasza cierpliwosc;p
 
Missiis oj to fajnie cieplutko, u nas 20 chyba nie ma, ale slonecznie i wietrznie caly czas i dobrze, ze to slonce wyszlo, bo juz tej zimnej pogody to dosyc i czas wszystkie kosci wygrzac;-):-D


Moniusia bedzie dobrze kochana, trzeba byc dobrej mysli, trzymam kciuki za wizyte u endo:tak:


Karola zdrowka kochana, oj ja tez potrafie zjesc, ale na szczescie po mnie nie widac. W weekend odpoczniesz i uwazajcie tylko, aby lozko i inne meble wokol przetrwaly :-D:rofl2::happy:


Limonka o jak fajnie, ze sie udalo, aby na jutro byly juz wyniki bety, bedziemy kciuki zaciskac i czekac na wiesci kochana:tak:
 
Anulcia
Juz wrzucam na twoje zyczonko :-) niedlugo tez bedziesz takim brzuszkiem swiecic ja ci go oddam najpozniej w maju ;-) moj jas w 36 mial 3500 i 51 cm i plywal a mala w 38-39 jak sie urodzi to chyba ledwo 3 bedzie to dopiero bedzie plywak o_O;-)

Limonka
No rzeczywiscie dlugo trza czekac. Moze wysylaja i nie robia na miejscu? U mnie w jednym labo tak jest. A jak robilam bete we wro w luxmedzie przez diagnostyke to 59 zl zaplacilam :O masakra zdzieraja. To powinno max 20 zl kosztowac ;-)
Bedzie dobrze ale kciuki i tak trzymam ;-) a co do przyjacioki moze ona tez sie stara i nie udalo jej sie albo chlop nie chce a ons by chciala i jej smutno ze ona nie jest tez? Bo napewno sie cieszy z twojego szczescia:-) nie martw sie pogadacie to sie wyjasni. A moze poprostu zarobiona jest. Termin cc bede znac 27.04 i licze ze to bedzie 20-21 max choc nie obraze sie jakby bylo ciut wczesniej ;-)

Anulcia prosze. Mam nadzieje ze dziewczyny sie nie obraza... a i fluidki oczywiscie! ~~~~~~~~~~~♡♥♡;-)
 
Miss cudny jest ! I taki gigantyczny ;-) wiesz ze z wielką przyjemnością go przejme ;-)

Kochana to juz zaraz ! ....aaa juz nie moge się doczekać ;-) noo to opowiadaj .... wszystko juz gotowe ?
 
Hej dziewczyny:)
NIe będe dużo pisać, bo mnie jakieś przeziębienie rozłożyło;/ Masakra.. GArdzieło boli, zaczyna mnie dusić i tyle w temacie.. W nocy to myślałam, że na szyji nosze dynie;p No i nos oczywiście pełny;/
Jeszce do tego mam wrażenie, że @ przyjdzie wcześńiej, bo coraz częściej mnie smędzi w podbrzuszu, a cyce to wczoraj tak bolały, że dotknąć się nie dało, chociaż może nie przyjdzie;p

kciuki za testujące&&&&

Limonka, jak dla mnie krecha piękna:)

Jazza, ja to wszystko zmiote co mi na drodze postawią. Taki żarłok jestem;p Dziwie się, że jeszcze tony nie waże;p

Edita, buziaki dla synka, okropne są takie bóle wzrostowe, moja siostra miała. Za szybko rosła, a organizm nie nadążał i pote bolało;/

Luska, jak u dentysty?

Juguś, jak pęcherzyki? Rosną?

Missi, współczuje zatrucia, ale dobrze, ze już lepiej sie czujesz:*

Julka, mnie rozłożyło, ale daje rade, a co do cs to szkoda sie denerwować. Za chwile, nie będzie nam to potrzebne jak fasolki się pojawią:)

Buziaki, dla reszty:***

hej teraz to umieram dwie 8 mi zaplabowala a ja umieram teraz tak mnie boli
 
Luska, trzymaj się:) Mnie kiedyś dentysta też załatwił zeba w ten sposób, że nawet leki przeciwbólowe nie pomagały, ale ty twarda babka jesteś i przetrzymasz:)

Aaaa, brzuch mnie boli;/
 
reklama
Luska dla mnie bol zęba to padaczka ... miękka jestem ...wole rodzic ;-) .... a na samą myśl o dentyscie dłonie mi się pocą ;-)

Karola termin @ blisko ?ja juz hmm dzisiaj koniec ....

Tak podczytalam staraczki 2015 .... i jedna napisala mądrą rzecz .... nie macie wrażenia ze przez chęć posiadania dzidziusia tak sie nakrecamy ze i sex traktujemy "mechanicznie " przez co może faktycznie blokada w nas powstaje ... ?
Ja osobiście się zgadzam ....

Lux co z tobą ?

Jula hop hop ?

Leze i nic nie robie .... i mi dobrze ... ;-)
 
Do góry