reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
No i dobrze. Nie ma co roztrząsać. Tak miało być i tyle[emoji6]
I szykuj ino tą niespodziankę dla męża [emoji2][emoji2][emoji2]a nóż może będzie córeczka tatusia[emoji16][emoji16][emoji16]
 
reklama
Ogólnie jakiegoś ogromnego parcia nie ma :) mam juz dwoje jestem szczęśliwa, jak sie nie doczekam to sie z tym po porostu pogodzę :)
 
Słuchajcie, odebrałam betę z piątku,to był 6 tydzień, a dokładnie 5+4. Wynik bety 13438,2 mlU/ml. To chyba wysoko, co?
 
Ja z poczatku chcialam jedno. Potem zaczelam myslec o drugim. Teraz wiem ze chce dwoje na bank i zaczelam myslec ze moze i trojke bym chciala. 🤣. Maz jest bardzo za dziecmi i on tez tak marzy. Ale co wyjdzie zobaczymy, wazne zeby to drugie sie udalo ustrzelic i donosic szczesliwie bo z corka mialam duzo problemow. 🙏
 
reklama
Do mnie juz okres zawital, caly dzien bardzo mnie bolal brzuch az w koncu sie ruszylo. 2 dni przed czasem wiec testu nawet uzyc nie zdazylam. No nic, staramy sie dalej, w marcu bede miala wizyte u gina i zobaczymy czy wszystko gra 🙂
Właśnie witam sie w 1 dc ;) zaczynamy zabawe od początku.

Witam się z Wami. Mnie też siw @ zaczyna rozkręcać. Próbujemy w kolejnym cyklu ;)
Z dobrych wiadomości, to usg mam 17.02 i zobaczymy czy wszystko w środku gra :)

Ale trójeczka byłaby fajna[emoji16]
Nam się trójka marzy. Ale czas też już Nas goni. Ja w grudniu skończyłam 33lata mąż we wrześniu skończył 37lat.

Też bym chciała trójkę, ale póki co są starania o drugie. Chyba że się trafią bliźniaki 😁😁😁
 
Do góry