reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się od jesieni choć wiosna już nas zastała :)

Edzia ja brałam inofolic bo on pobudza jajniki do pracy żeby owulacja występowała , zioła ojca środki hmmm nie wiem nie za sto a wpadła mm się nad nimi....
 
reklama
To inofolic sobie daruje a poczytam o tych ziolach.. może sie skusze:)
A ktory masz dc? Ja mam śluz płodny zwykle 2, 3 po okresie:)
 
U mnie 9dc :szok: tak wcześnie nie miewają śluzu ale myślę że to dzięki tym tabletka co mam brać od 8dc do 12 tzn ten estrofem :-) co do ziół to można pomyśleć nad nimi;-) kurcze nie uwierzycie ale mąż wczoraj z pytaniem czy kupić mi testy owulacjie? No szok normalnie :-D no i zamówi, mi 2 paczki i maja przyjść w środę, czwartek. Zaskoczył mnie bardzo;-)
 
To bardzo pozytywnie Cie zaskoczył:) fajnie:)
U mnie @ trwa max do 5dni, zwykle 5dzień to juz praktycznie nic nie ma, a śluz płodny mam od 7-9dc.. tak gdzieś przez tydzien:) ale teraz cykl mi sie wydluzyl- a właściwie wrócił do tego sprzed tabsow wiec może bedzie pozniej. . Zobaczę:)
Teoretycznie jak @ masz mieć 20to 14dni przed ovu czyli 6.03 czyli śluz plodny moglby juz być:)
 
Maran wiesz w sumie to mąż sam wybrał i to są takiehttp://www.ebay.ie/itm/NEW-50-ULTRA-SENSITIVE-OVULATION-FERTILITY-TEST-STRIPS-20mIU-HOME-URINE-KIT-/150352513574?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item2301b54a26
 
Ja kupiłam testy na allegro i szczerze powiem, że nie narzekam. Mam wrażenie, że od dwóch cykli to ja mam jakoś mało tego śluzu płodnego. Może też powinnam się zastanowić nad tymi wspomagaczami, hmm? Z reguły mam cykle 26-28 dniowe, a owulacje mam w granicach 12-14 dc. Ale ostatnio wydawało mi się, że nie miała wogole rozciągliwego, a sam taki wodnisty. Chyba, ze ja już taka pokręcona jestem i na siłe doszukuje się jego braku:p
 
Cześć dziewczyny,

edita: przyjmuję, że staram się "na poważnie" od września 2014, bo wtedy miałam wywołany okres luteiną. Wcześniej miałam baaaardzo nieregularne @ i w końcu prawie przez 4 miesiące nie miałam :/ W trakcie tych 4 miesięcy jakieś plamienia bardziej. W zeszłym roku na początku miałam też mały zabieg chirurgiczny, więc przed i po brałam antybiotyk więc w zasadzie samego starania w 2014 było mało...Podsumowując leci mi teraz 7 cykl od momentu wywołania. Widzę, że mamy podobnie :D

karola: wszelkie zdrobnienia i odmiany są ok :D Juguś fajnie brzmi :D Widzę, że i u ciebie 7 cykl :) Może to ta szczęśliwa 7 będzie dla nas ;)

iza: witaj :) U mnie też śluz jakoś dziwnie występuje :| Mam tylko kłopot z kwalifikacją czy to płodny czy nie :D Niby ważne, żeby kolor był odpowiedni i rozciągliwość, ale czasem mam wrażenie, że jest taki 2 w 1. Fajnie jak mąż się angażuje w taki sposób w starania :) Miło ;)

Dziękuję za miłe przyjęcie ;)
Mnie dzisiaj od rana głowa coś pobolewa...wiosnę już chcę ;)
U mnie 15dc i śluzu nadal sporo. Ma to swoje dobre i złe strony. Jajniki już się uspokoiły i nie pobolewają tak jak jeszcze kilka dni temu. Ciekawe co wyjdzie z tego wszystkiego. Ja mam kłopot z pękaniem pęcherzyków, bo one rosną, ale nie chcą pękać :/ Idę na podglądanie w następnym tygodniu sprawdzić czy może tym razem się udało czy trzeba będzie coś na to brać.
Widzę, że sporo z nas ma 7 cykl starań :)

Udanego dnia :)
 
reklama
Do góry