reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania dla mam i kp

Mleko się skończyło. W ciągu doby karmiłam tylko do snu czyli 2 razy. Dzisiaj mija 4 dzień od kiedy nie karmie do snu. 3 dni był płacz ale po 10 minutach zasypiała. Dzisiaj zasnęła w mniej niż 4 minuty. Miesiąc temu wprowadziliśmy jej przytulankę.
A ja czuje się dobrze, w ogóle nie czuje tej ciąży. Ominęły mnie mdłości wymioty itp, teraz tylko czasami brzuch ciągnie ale to zrozumiałe bo jestem z młoda 24h.
A ty? :)
O to i tak szybko Wam poszło odstawienie!
Tylko się cieszyć, że tak przebiega ciąża! Tym bardziej właśnie przy Młodej, jak też jesteście same itd.. A w pierwszej ciąży też w miarę się czułas, czy zupełnie inna ciąża? Są już jakieś podejrzenia odnośnie płci, czy to jeszcze za wcześnie?
Ja w sumie nie wiem czy organizm tak zareagował na zapłodnienie czy to jakiś wirus jelitowki ale w czwartek wieczorem wymiotowałam i od czwartku nie mija biegunka, a w sobotę rano cień na teście i beta 14,5.. Zobaczymy jak będzie dalej 😁Młody ma istną mamoze, tylko u mnie na rękach, ze mną do łazienki i wszędzie, Narzeczony w sumie cały dzień w pracy, wraca o 21, więc też jesteśmy sami, ale kto da radę jak nie my Kobiety.. 😀
 
reklama
O to i tak szybko Wam poszło odstawienie!
Tylko się cieszyć, że tak przebiega ciąża! Tym bardziej właśnie przy Młodej, jak też jesteście same itd.. A w pierwszej ciąży też w miarę się czułas, czy zupełnie inna ciąża? Są już jakieś podejrzenia odnośnie płci, czy to jeszcze za wcześnie?
Ja w sumie nie wiem czy organizm tak zareagował na zapłodnienie czy to jakiś wirus jelitowki ale w czwartek wieczorem wymiotowałam i od czwartku nie mija biegunka, a w sobotę rano cień na teście i beta 14,5.. Zobaczymy jak będzie dalej 😁Młody ma istną mamoze, tylko u mnie na rękach, ze mną do łazienki i wszędzie, Narzeczony w sumie cały dzień w pracy, wraca o 21, więc też jesteśmy sami, ale kto da radę jak nie my Kobiety.. 😀
ja w pierwszych tygodniach ciąży tez cierpiałam. Byłam bardzo chora, wszystko mnie bolało. Tez miałam biegunkę, ale rozmawiałam o tym z lekarzem i potwierdził, ze to może być objaw ciąży. Szczególnie jeśli przy okresie tez tak masz.
Nie znamy jeszcze płci, a to już 15 tydzień. Cierpliwie czekam 😀
 
ja w pierwszych tygodniach ciąży tez cierpiałam. Byłam bardzo chora, wszystko mnie bolało. Tez miałam biegunkę, ale rozmawiałam o tym z lekarzem i potwierdził, ze to może być objaw ciąży. Szczególnie jeśli przy okresie tez tak masz.
Nie znamy jeszcze płci, a to już 15 tydzień. Cierpliwie czekam 😀
Ale to zlecialo! Macie jakieś przypuszczenia? 😁 Oo to dobrze, że teraz już lepsze samopoczucie..
 
My całym sercem wierzymy ze nedzie druga corka! Nawet w rozmowie mówimy ze nasza córcia będzie miała siostrę 😀
Gorzej jak się okaże inaczej.. a u was juz wiadomo? Albo przypuszczacie coś?
O to ciekawe czy przypuszczenia się potwierdzą😀 u nas to wg om dopiero 5tc0, więc jeszcze nawet nie byłam u lekarza, zrobiłam dziś powtórna betę i w sobotę było 14,5 dziś 118, więc rośnie.. Przed ciążą myślałam, że jak będę w ciąży to będzie drugi chłopak, a teraz na razie nie mam żadnego przeczucia 😀
 
@malinowelove @grope_ co u Was? Grope znasz płeć? Ja na ostatnim usg sie zmartwilam bo dziecko jeden dzien mniejsze ni osatnio😞 ja dalej kp, masakra odstawienie. Jestem zła, ze moj syn to taki mały, uparty cycoholik. Strasznie bym chciala dziewczynke, szczerze nie chce drugiego chłopca 😞 mdłości i wymioty męczą mnie tak bardzo😭 juz nawet byla w szpitalu tego powodu🙂 mam nadzieję, że u Was ok.
 
@malinowelove @grope_ co u Was? Grope znasz płeć? Ja na ostatnim usg sie zmartwilam bo dziecko jeden dzien mniejsze ni osatnio😞 ja dalej kp, masakra odstawienie. Jestem zła, ze moj syn to taki mały, uparty cycoholik. Strasznie bym chciala dziewczynke, szczerze nie chce drugiego chłopca 😞 mdłości i wymioty męczą mnie tak bardzo😭 juz nawet byla w szpitalu tego powodu🙂 mam nadzieję, że u Was ok.
W którym jesteś tygodniu? Ja bym się nie martwiła na twoim miejscu, bo dzieci od 12 tygodnia chyba rosną skokowo. Jednego dnia będzie miał o tydzień większy obwód główki, a kolejnego mniejszy obwód brzuszka :) poza tym jeden dzień to żadne przesunięcie. Tutaj w grę wchodzą milimetry.
My nie znamy jeszcze płci, dzidziuś nie chce się pokazać :) ja tez nie chce chłopca, mamy już córkę i bardzo bym chciała dla niej siostrę. Do tego stopnia, ze będę chyba czuła smutek jak powiedza mi ze to jednak chłopczyk. Ale to normalne, trzeba przepracować, bo każdy ma prawo mieć jakieś oczekiwania.
A co do karmienia piersią to między 14-18 miesiącem życia następuje ogromna trudność w odstawieniu od piersi. Wiem, ze to trudne, ale musisz podjąć stanowcza decyzje. Albo przeczekasz ten okres, albo odcinasz młodego od kranu i zaczynacie nowe życie. Wszystko zależy od tego jak bardzo jesteś na to zdecydowana.
Trzymam za was mocno kciuki, buziaki ❤️
 
W którym jesteś tygodniu? Ja bym się nie martwiła na twoim miejscu, bo dzieci od 12 tygodnia chyba rosną skokowo. Jednego dnia będzie miał o tydzień większy obwód główki, a kolejnego mniejszy obwód brzuszka :) poza tym jeden dzień to żadne przesunięcie. Tutaj w grę wchodzą milimetry.
My nie znamy jeszcze płci, dzidziuś nie chce się pokazać :) ja tez nie chce chłopca, mamy już córkę i bardzo bym chciała dla niej siostrę. Do tego stopnia, ze będę chyba czuła smutek jak powiedza mi ze to jednak chłopczyk. Ale to normalne, trzeba przepracować, bo każdy ma prawo mieć jakieś oczekiwania.
A co do karmienia piersią to między 14-18 miesiącem życia następuje ogromna trudność w odstawieniu od piersi. Wiem, ze to trudne, ale musisz podjąć stanowcza decyzje. Albo przeczekasz ten okres, albo odcinasz młodego od kranu i zaczynacie nowe życie. Wszystko zależy od tego jak bardzo jesteś na to zdecydowana.
Trzymam za was mocno kciuki, buziaki ❤️
Dzisiaj bylm na wizycie. Znowu chlopak ma byc. Delikatnie mówiąc, nie jestem zadowolona. Dziecko wieksze mu z kolei wyszlo.
 
W którym jesteś tygodniu? Ja bym się nie martwiła na twoim miejscu, bo dzieci od 12 tygodnia chyba rosną skokowo. Jednego dnia będzie miał o tydzień większy obwód główki, a kolejnego mniejszy obwód brzuszka :) poza tym jeden dzień to żadne przesunięcie. Tutaj w grę wchodzą milimetry.
My nie znamy jeszcze płci, dzidziuś nie chce się pokazać :) ja tez nie chce chłopca, mamy już córkę i bardzo bym chciała dla niej siostrę. Do tego stopnia, ze będę chyba czuła smutek jak powiedza mi ze to jednak chłopczyk. Ale to normalne, trzeba przepracować, bo każdy ma prawo mieć jakieś oczekiwania.
A co do karmienia piersią to między 14-18 miesiącem życia następuje ogromna trudność w odstawieniu od piersi. Wiem, ze to trudne, ale musisz podjąć stanowcza decyzje. Albo przeczekasz ten okres, albo odcinasz młodego od kranu i zaczynacie nowe życie. Wszystko zależy od tego jak bardzo jesteś na to zdecydowana.
Trzymam za was mocno kciuki, buziaki ❤️
A co do.kp. To zdecydowalam tk, ze noworodek od poczatku bedzoe na butli, a mlodego na razie nie odstawiam.
 
reklama
Dzisiaj bylm na wizycie. Znowu chlopak ma byc. Delikatnie mówiąc, nie jestem zadowolona. Dziecko wieksze mu z kolei wyszlo.
No właśnie, z tymi wymiarami to już nie ma co szaleć. Niedługo tylko waga będzie brana pod uwagę i tego się należy trzymać. :) a co do płci.. rozumiem cię jak nikt inny, bo jak pisałam tez mam oczekiwania. Pozwól sobie to przeżyć i na pewno od jutra rozpoczniesz nowa przygodę jako mama chłopców :)
 
Do góry