reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania dla mam i kp

reklama
Hej. Ja juz nie wymiotowałam kilka dni. Za to mdlosci, bole jelit i żołądka plus sgaga i migreny męczą. Jestem tez taka zmeczona. Mlody ciagle na cycu, cala noc do kibla nie da wyjsc. Ja mam az sutki opuchnięte 😞 a uparciuch, ze szok. Mała yez daje do wiwatu, syfi, rozwala, nauczyla sie yrzaskac dztwoami. 🙆 Jutro mam wizyte u gina, mam nadzieję że maly zyje. Nic a nic jeszcze go nie czuje, a to 15 tc. Ciagle nosze i dzwigam. Tu dzieci tu cos, tu zakupy. Ciagle sie zginam, ciagle sie denerwuje. Dzieci mi ciagle skacza po brzuchu, bo nie rozumieją 🙈 ja jestem naprawdę zmęczona wszystkim, w nocy malo co spie, w dzień n drzemke nie nam co liczyc. Mąż ciągle w delegacjach albo sie zajmuje sam sobą. Przynajmniej mowil, ze będzie z dziecmi jak na prawko pojde. Ale zeby isc musza mi mdlosci minąć. Naprawdę napisalabym cod pozytywnego, ale to chyba tyle, ze slub ogarniam yzn dopiero papiery u ksiedza, ale to trwa. No i liczę, ze jednak z chlopca zrobi się dziewczynka, ale chyba nie zrobi🙈 a co u Ciebie?
U mnie Młody też daje w kość, widzę że potrzebuje więcej uwagi i zabaw, miewa etapy buntów, ciekawa jestem jak to już będzie dalej. Ja za tydzień mam dopiero drugą wizytę, więc zobaczymy.
Dobrze, że wymioty u Ciebje minęły, chociaż o tyle dobrze.. Oby jeszcze te wszystkie dolegliwości żołądkowe ustały.. Daj znać po wizycie!
 
A ty jak się miewasz? Zmęczenie dokucza?
Mój dzidziuś to niezły akrobata, zawsze krzyżuje nogi albo jakoś dziwnie klęczy 🫣🤣❤️
Haha, chce zachować płeć w tajemnicy 😁ogólnie w miarę, czasem najdą mnie mdłości, ale nie jest to jakoś uciążliwe, a takto zmęczenie doskwiera i miałam jakiś zjazd psychiczny, ale powoli też już lepiej, myślę że za dużo problemów w jednym czasie. A jak dajesz radę z córką i ciążą na razie?
 
Haha, chce zachować płeć w tajemnicy 😁ogólnie w miarę, czasem najdą mnie mdłości, ale nie jest to jakoś uciążliwe, a takto zmęczenie doskwiera i miałam jakiś zjazd psychiczny, ale powoli też już lepiej, myślę że za dużo problemów w jednym czasie. A jak dajesz radę z córką i ciążą na razie?
Moja ciąża jest bezobjawowa, właściwie gdyby nie rosnący brzuch to miałabym totalny luz 😀 oczywiście mecze się trochę szybciej i dokuczają mi skurcze, ale to drobnostka :)
No tak, najgorzej gdy wszystko kumuluje się w jednym czasie. Trzymam kciuki aby wszystko rozwiązało się po waszej myśli ❤️
 
U nas ostatnio na wizycie w 15+4 lekarz nie widzial ptaszka 😁 a ja cztery dni nie zwracalam. Ale zgaga i mdlosci maja sie do rze. A teraz jestem mocno przeziebiona. Oby dzieciaki nie zalapaly 🙆 wy zdrowe?
 
Tak, my na razie zdrowi, chociaż u narzeczonego w pracy już choroby, covid, to tylko czekać aż coś przyniesie🤷‍♀️ zdrowiej i kuruj się! Kurcze to ciekawe czy chłopak czy dziewczyna 😁🤭
 
Tak, my na razie zdrowi, chociaż u narzeczonego w pracy już choroby, covid, to tylko czekać aż coś przyniesie🤷‍♀️ zdrowiej i kuruj się! Kurcze to ciekawe czy chłopak czy dziewczyna 😁🤭
Na razie ogólnie cieszę się ( i martwię żeby wszystko było ok) ze bede miala dzidziusia. A płeć byc moze poznam za trzy tyg na polowkowych. Ale tak bardzo gym chciala dziewczynkę. 🥰 Ale jesli bedzie chlopczyk to chyba juz jestem pogodzona i imię ywz wybrane ;)
 
reklama
Dobrze, że też udało się już przyzwyczaić do tej myśli, a dokładnie grunt żeby wszystko było dobrze z maluchem! Ale ten czas leci, już zaraz masz połówkowe 🤭
 
Do góry