reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Dziewczyny słyszałyście coś na temat testów owulacyjnych, które pozytywnie wychodzą przed @ jeśli się jest w ciąży? Tak z ciekawości zrobiłam parę dni temu i był negatywny. Ciekawa jestem czy którejś z Was wyszedł i się sprawdziło..
 
reklama
Ja syna juz uspilam, laurki na dzień babci i dziadka zrobione :) juz w kopercie czekają na wysyłke!

Ha z testowaniem nie dotrwam do niedzieli na 100% . Przyszło napięcie przed @ - o matko pioruny we mnie strzelają :0 mam takie nerwy ze moge kogoś skopac... Dobrze ze juz koniec dnia, zaczynam od nowa brzuch odczuwać ! No życie ...

Lisica - zdrowka dla synka :* mocno go tule :)

Kobietka - wspaniale wiadomości :):):) cudnie :):):)
 
Dziewczyny słyszałyście coś na temat testów owulacyjnych, które pozytywnie wychodzą przed @ jeśli się jest w ciąży? Tak z ciekawości zrobiłam parę dni temu i był negatywny. Ciekawa jestem czy którejś z Was wyszedł i się sprawdziło..

Ja najczęściej przed okresem juz nie miałam testów bo zapas sie wyczerpał wiec nie próbowałam :/ ale one chyba inny hormon wykrywaja ale może może :):)
 
Nadzieja ja dzisiaj też rzucam piorunami, mojemu się oberwało, wszystko mnie wkurza, więc PMS pełną gębą:baffled:

Kochana ja tak nienawidzę tego czasu , Moj teraz siedzi koło mnie i bawi sie szklana i pewnie zaraz go wygodnie z nią bo mnie chłop drażni nooooooo ! Oj idę po lampeke wina ... Jutro @ na bank dostanę juz to czuje !! Normalnie nerwy mam aż mnie żołądek boli ! Brrrrrr !
 
A ty kochana kiedy testujesz ?;) trzymam kciuki :):)&&&&&&



Nadzieja ja mam też termin @ jutro. Chociaż ostatnio mi sie spóźniła 3 dni, to nie wiem chyba poczekam znowu aż się spóźni dopiero.
hehe a z tym winem to nieźle. Ja też mam wielką ochotę. Ale zawsze w drugiej połowie cyklu myślę sobie "a może jednak jestem w ciązy...?" i się wstrzymuję. A jak już czujesz, że na bank @ to rozumiem :) Ja mam plan taki jak ostatnio, mianowicie jak przyjdzie @ znów wypiję pół butelki wina sama hehe :) Ostatnio byłam taka zła, że dostałam, że zabrałam się za gotowanie i popijałam winko i mi gotowanie nie wyszło i tylko się zdołowałam i rozpłakałam a mój mąż myślał, że na niego...biedaczek:wściekła/y:
 
Ja tez zawsze mam dystans do alkoholu w tym czasie , ale juz czuje jak mi podbrzusze szaleje . Jak mnie Moj dzisiaj kujnie to rano murowana ciotka :):) !

No my kobiety to z tymi hormonami mamy przerabane hehe ale dobrze mi sie takie rzeczy czyta wiem ze to nie tylko ja miewam takie dni i dziwne zachowania :) hehe

Trzymam za ciebie mocno kochana :*
 
reklama
No właśnie nadziejko, ja czasem współczuję mojemu bo czasem (nawet nie przy każdym PMS) mam taki dzień, że mnie rozsadza i nic nie mogę na to poradzić chociaż się wstrzymuję to i tak w końcu emocje znajdą ujście. I chodzę nabuzowana. Dobrze, że to rozumie chociaż :)
Oj to chociaż się wyluzujesz trochę. Miłego wieczora życzę :) i również trzymam kciuki, żeby to jednak fasolka była a nie @ :*
 
Do góry