reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Czesc Laseczki :)

oj witajcie w klubie kochane , ja tez zasypiam raz na stojaco, raz na siedzaco :(:( ale mordenga w pracy dzisiaj :(:( a w domu jescze dodatkowa robota dzisiaj :( MASAKRA jakas i jak pomysle ze jutro do pracy to plakac mi sie chce :(:(:( ooooooooooooooooooooooooooooooo !

Dziewczyny piekne zdjecia Kruszynek :):) wspanialy widok :)

pozdrawiam Was serdecznie :*
 
reklama
hej dziewczyny... kobietka22 ja miałam dostać @ 8 kwietnia do dnia dzisiejszego cisza, nawet żadnych objawów ze coś ma przyjść :) z jednej strony się cieszę, ale z drugiej jestem lekko przerażona. Jak myślicie zrobić test czy jeszcze poczekać... ?? Dodam, że w przyszłym tygodniu mój małżonek ma urodziny, to dopiero byłby prezent :)
 
nadzieja ja też zasypiam a w ciąży nie jestem.. chyba zmiana czasu daje we znaki.. ;-)
Olushia rób teścik i to szybkoooo;-) wczoraj koleżankę namówiłam na zrobienie testu i co.. II kreseczki:-D

kobietka mnie to chyba będziesz dalej przepisywać na listę bo mąż czeka, żeby nie było czasami styczniowe hehehe mnie obojętnie:-D
 
Olushia - testuj testuj i to szybciutko bo mnie zżera ciekawość ;p no to czekamy jak zatestujesz to pisz co wyszło ;)Trzymam kciuki ;)
Tylko zostaw info czy Cię przepisać do fasolkowej listy ,bo czuję dwie kreseczki ;)
 
reklama
Coś tam drugą było widać albo "pojawiła się" bo chciała ją zobaczyć ;] , ale dla pewności kupiłam dzisiaj jeszcze dwa ale ich jeszcze nie robiłam :)
 
Do góry