reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Ale wczoraj byłam u lekarza i mówił mi że jak po 48 h przyrosnie o połowę to wystarczy.... ja mialam17.8 a powiedział że jak będzie 25 to będzie ok...
Ja z córką miałam przyrosty 15% i było ok. Ale co się nastresowalam to tylko ja wiem...
 
dziekuje dziewczyny za slowa otuchy:) ale same wiecie jak jest ciezko:( ja nie znam przyczyny poronienia, to bylo za wczesnie ale po tym wszytskim mialam badanie progesteronu i byl niski i teraz jestem na luteinie plus zbijam prolaktyne... i juz sama nie wiem, wszystkie wyniki mam super oprocz prolaktyny wiec moze ona nie daje mi zaciazyc? smutno mi, bo juz ponad rok to wszystko trwa, a po poronieniu zaczelismy starania we wrzesniu (po 4 mscach) i czuje sie jakby sie cos zablokowalo i dupa, nie wychodzi:(((
 
reklama
Do góry