reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Oooo lux to pięknie:) U mnie nic się nie dzieje. Nie liczę na to, że się udało w pierwszym cyklu. Ale za Ciebie trzymam kciuki

Kochana u mnie i w pierwszej i.w drugiej ciąży było bez objawów. Kompletnie żadnych. W pierwszej trochę piersi pobolewały a w drugiej ciąży nawet piersi nie dawały.o.sobie znać. Więc nie przekreślaj tego cyklu bo z Piotrusiem mocno trzymamy kciuki za wszystkie forumowe ciocie :-). Za Ciebie szczególnie trzymam kciuki...
 
Dzień dobry. Jakie macie plany na weekend? Jak samopoczucia?

Bafinko co u Ciebie?
Lux piersi nadal bolą?

Kamkaz ja Piotruś? Brzuszek juz nie boli?

Ja oczywiście mowie, ze w 1 cyklu nie mogło się udać, a jednak doszukuje się objawów.Za szybko, wiem, wiem :) @ planowo 24..
 
Bez doszukiwania się, mogę powiedzieć, że podbrzusze mnie boli. Takie mega pełne jest, aż w plecach boli. Leżeć mi się chce, a niedawno wstałam. .
 
reklama
Do góry