reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Martoocha gratulacje! Ty to silna baba jesteś :) Ja tez po 2 cc szybko wstałam, ale brałam przeciwbolowe jeszcze 2 dni :)
Opowiedz cos wiecej o Maxie i pokazuj fote :)))
 
reklama
Martoocha, super, gratuluję:)
Dziewczyny, mam pytanie, może trochę głupie, no ale.... Mam zrobić badania krwi teraz, dwa skierowania od dwóch lekarzy i pytanie, czy mogę zrobić oba na raz, czy to nie przeszkadza, bo mam 60 km w jedną stronę, muszę być na czczo i nie opłaca mi się jeździć co chwilę tyle km...
 
Przepraszam, ze sie tak tutaj na chwile wbije. Ale chcialam sie spytac czy ktos tutaj na forum nie ma Luteint 100mg na sprzedarz?? Jak tak to prosze o jakas wiadomosc na priv ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Bardzo Wam jeszcze raz dziękuję za gratulacje :) mała jest już ze mną od następnego dnia po cc ale już tej pierwszej nocy byłam ją dwa razy karmić :) taka motywacja do tego żeby szybko wstać i zacząć się ruszać :)

Martoocha gratulacje i bardzo się cieszę, że u Was też wszystko dobrze. Ja cc miałam po 13stej i też na wieczór już wstałam żeby lecieć na neonatologię :)

U nas początkowo były problemy ze ssaniem, pewnie przez to że od urodzenia do pierwszego karmienia minęło więcej niż 6 godzin. Ale z każdym dniem jest coraz lepiej, mała robi postępy i lada dzień wracamy do domu.

Czekamy teraz na kolejne w kolejce do rozpakowania :tak: a za staraczki nieustające kciuki &&&&&

Magda cieszę się, że wyniki są w porządku, teraz będziesz pod stałą opieką specjalistów i wszystko będzie dobrze! :)

Joawa a jaką różnicę miałoby robić to, że kieruje Cię do badań dwóch lekarzy? Skierowanie to skierowanie :)

Nie pamiętam co jeszcze miałam odpisać bo za dużo do nadrobienia miałam i zdążyłam zapomnieć co jeszcze miałam napisać ;) pozdrawiam Was wszystkie!
 
Dzięki dziewczyny za gratulacje :)
90 natka- Wy kiedy do domciu? bo my chyba jutro.
Michalinko- źle się wyraziłam, kroplówek już nie brałam i jestem wciąż na pigułkach.. jak nie wezmę w wyznaczonym czasie to zaczyna piec..te majtki siatkowe też nie pomagają- już wiem której firmy są najbardziej delikatne
 
reklama
Kamkaz czekamy na wieści :)

Oj jak ja bym chciała mieć maluszka już po drugiej stronie brzucha . ale jak sobie pomyślę że jestem już tak blisko spełnienia marzeń to wszystko jeszcze wytrzymam. :D
Jak tam nasze staraczki? Bobosexy były? Która ma płodne a która będzie teraz testować?
Wysyłam męskie fluidki ~~~~~~~~~~
Łapcie dziewczyny i przejmujcie te brzuszki które się zwolniły . ;)
 
Do góry