reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

A widzisz to też tak trochę nie pomysleli o Tobie wracasz z niemowlakiem a tu gości pełno a jak wiadomo dla takiego malenstwa to nie dobrze.
A my sami jedynie albo moja mama albo tesciowie wiec dla mnie rodzić w grudniu rewalka :) nie chciałabym teraz rodzic na wakacje... wiadomo Oliwia większa chce więcej czasu na dworzu spędzać jak to z maleństwem co chwila do domu na karmienie na przewijanie i to też nie po jej myśli....
 
reklama
aha no to długo w szpitalu byłyscie .... masakra ale dobrze ze na swieta was wypuscili .... no ale fakt chaos swiateczny plus rodzinka odwiedzaczy masakra ..... heheheh


uffff masakra faktycznie


chociaż jak ktoś pragnie maleństwa to pewnie może i w Wigilię urodzić byle ten szkarb już był :-)
 
kupilam sobie termometr elektroniczny do mierzenia temp ale nie wiem czy wlasciwie to robie bo dziwny mam ten wykres. Ile minut mierzycie temp? ja ok 5 nie wiem czy nie za krotko.:confused:
 
czarni w sumie racja ja tez bym nie chciala w wakacje ..... takze listopadzik dobryczas wiecej sie w domu siedzi wiadomo zima wiec luzik:)

karola tyle ze lekarze nie sa skorzy do tego zeby swieta sylwester i inne przyjmowac porody .... przewaznie wywołuja przed ....
 
reklama
Czasem piszczy czasem nie. Dziwny jest. Na opakowaniu zas pisze zeby nie zwazac na sygnal tylko mierzyc 5-8 min dlatego koniec koncow zastanawiam sie czy czegos zle nie robie.
 
Do góry