reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

czekamy cierpliwie do 2 marca :) jejku chcialabym zebyscie dolaczyly do listopadowek 2012 ...... :cool2::cool2::happy2::happy2::happy2:

a w moim avatarze jest girka mojej corci jak mała była:)heheh
 
reklama
no ehhehe jak ten czas leci twoja niebawem tez skonczy 3 latka ..a chodzi do przedszkola??czy dopiero bedzie szla ...
moja chodzila doprywatnego do konca lutego jeszcze bedzie chodzic,mylalam ze ja przyjma po zanjomosci do jednego panstwowego ale puki co miejsca sie nie zwalniaja:( wiec od wrzesnia pojdzie juz normalnie
szkoda bo ona uwielbia przedszkole ,dzieci ....
 
Matyjasowa no w sumie dobrze ze nie przyszla @ jeszcze... Aczkolwiek wczoraj juz myslalam ze bedzie bo tak mi sie nagle mokro zrobilo heheh...

Ale Wam dziewuszki fajnie ze macie juz takie duze corcie :D
 
agacynda ja to bym tylko chciala zeby ta moja mała księżniczka była troche grzeczniejsza......hehehehe

no ciekawe termin masz na 29 wiec jeszcze troche :) oby ta wstreciucha @ nie przyszła!!!!!!!!
 
Mała jest ze mną na razie mieliśmy oddać ją w tym roku ale jak chcemy 2 dziecko to wole żeby była ze mną. Ja będę czuła się lepiej i ona nie bedzie robić sie zazdrosna o drugie maleństwo bo będą od początku razem.
 
reklama
Do góry