reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stawianie się macicy czy wypychanie dziecka

Jotbe

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Wrzesień 2023
Postów
33
Hej. Czy to stawianie się macicy czy wypychanie dziecka?? Czy któraś tak ma? Pare razy w ciągu dnia, bez bólu, lekki dyskomfort.
 

Załączniki

  • IMG_1724.jpeg
    IMG_1724.jpeg
    2,2 MB · Wyświetleń: 438
reklama
Też tak mam a jestem prawie w 15 tygodniu. Na początku się przestraszyłam, a potem z pomocą detektora właśnie w tym miejscu usłyszałam wyraźne bicie serduszka ❤️
 
A który tydzień ? Mi w 38 tygodniu tak się stawia brzuch przy skurczach , jak córka się wypycha to nie odczuwam dyskomfortu a przy skurczach tak
 
Jak jest cała twarda macica to skurcz a jak tylko w jednym miejscu jest taka twarda gula to dziecko ;) ja mam skurcze od 12 tc i raczej czuje przy nich lekki dyskomfort.
 
jeśli brzuch jest napięty, twardy i jest dyskomfort to prawdopodobnie stawianie się macicy. jeśli cały jest rozluźniony i tylko punktowo z jednej strony jest kuleczka to bobas :)
miałam przez ponad polowe ciąży bardzo mocne i częste stawianie się macicy, jakby co to pisz. bierzesz magnez? zawsze warto skonsultować wątpliwości z lekarzem
 
jeśli brzuch jest napięty, twardy i jest dyskomfort to prawdopodobnie stawianie się macicy. jeśli cały jest rozluźniony i tylko punktowo z jednej strony jest kuleczka to bobas :)
miałam przez ponad polowe ciąży bardzo mocne i częste stawianie się macicy, jakby co to pisz. bierzesz magnez? zawsze warto skonsultować wątpliwości z lekarzem
Może nie tyle co czuje dyskomfort, tylko takie lekkie naciąganie się skory, nie wiem jak to opisać 😅 tylko z jednej strony. Dodam tez ze jestem bardzo szczupła osoba, nigdy nie miałam „brzucha” ;)
 
reklama
Może nie tyle co czuje dyskomfort, tylko takie lekkie naciąganie się skory, nie wiem jak to opisać 😅 tylko z jednej strony. Dodam tez ze jestem bardzo szczupła osoba, nigdy nie miałam „brzucha” ;)
Niezależnie od tego, czy jest to wypychanie się dziecka, czy stawianie macicy, to na tym etapie jest to normalne i będzie pojawiało się coraz częściej.
Jeżeli nie ma innych dolegliwości bólowych lub krwawienia, to spokojnie :)
możesz brać magnez.
 
Do góry