reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stawka dla niani

evita1234

Początkująca w BB
Dołączył(a)
15 Kwiecień 2014
Postów
25
Witam. Sen z powiek spędza mi kwestia opieki nad dzieckiem. Czy wrócić do pracy czy pójść na wychowawczy? :-( Bardzo proszę was o podanie mi jakie obecnie obowiązują stawki dla opiekunek w Szczecinie żebym mogła przeliczyć sobie ile zostałoby z pensji po opłaceniu opieki i czy będzie to więcej niż zasiłek na wychowawczym.
Pracuje na część etatu, mąż często wraca wcześniej więc wchodziłaby w grę opieka przez ok.5 godz. dziennie.
Oczywiście najlepiej byłoby znaleźć lepiej płatną pracę, ale chyba wszystkie wiecie jak w Szczecinie jest z tym ciężko.
Do żłobka złożyłam wniosek, ale miejsce będzie za ok.rok.
 
reklama
evita jeżeli pracujesz na pół etatu to lepiej zostań w domu, ja jako opiekunka bralam 6-7zł (u mnie kwestia było dogadania sie z rodzicem ile może zapłacic bo i tak siedzialam z dwójką w domku) ,ale jak podrośli poszłam do pracy to było od 5zł(małolaty-w moim przypadku) - 15zł ( opiekunki ze stażem) za godzinkę. Ale jak należy ci sie wychowawczy to zaczekaj do miejsca w przedszkolu(żłobku). Ale i tak mi się nie opłacało, więc siedziałam w domku do szkoły, czasami pracowałam ale na popołudniówki( nie polecam )
 
Do góry