reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

STREETCOM - testujemy...

reklama
To i ja przyznaję, JJ dostaliśmy teraz a Gerbera to już jakieś 4 miesiące temu dostałam, podałam Gerbera Zosi tylko raz i nie zauważyłam różnicy z bebilonem. Nie chciałam za bardzo jej zmieniać mleka i dla tego z jednego opakowania zrobiłam pyszne ciasto a resztę rozdałam. No mnie próbki nie powaliły, taki standard ss a jak tak myślę to mamy już 4 kampanię był Gerber, Pampers, Żywiec no i teraz JJ.
 
a ja mam pytanie bo założyłam sobie tam konto no i dostałam ankiete o mm a teraz przyszło mi żeby potwierdzic adres do wysyłki mleka bebiko 3 i tak się zastanawiam to normalne? chodzi mi o to ze mały zani,m przejdzie na 3 to jeszcze troszke czasu minie i ze kampania startuje we wrześniu...... oni tak z wyprzedzeniem to wszystko planują czy ja czegoś nie rozumie? i czy potwierdzenie adresu wiąże się z tym ze sie załapałam na kampanie?
 
madiu we wrześniu 2012? Ja zawsze jak potwierdzałam adres to potem dostawałam paczkę ale zaznaczają że potwierdzenie adresu nie jest równoznaczne z uczestnictwem w kampanii. A może Bebiko 3 jest od 9 miesiąca bo chyba są i takie mleka od 9 miesiąca. A Twojemu maluchowi do 9 miesięcy niewiele brakuje.

Moja Hania wypiła już całego Gerbera:) Bóli brzucha nie ma, alergii też nie zauważyłam. Mleko dobrze się rozpuszcza i ma długą wygodną miarkę. Mleczko znika szybko więc chyba jej smakuje.

Dziewczyny czy któraś z Was po testowaniu Gerbera zdecydowała się już przy nim pozostać?

Johnson też używamy i narazie jesteśmy zadowoleni. Nie zauważyłam żadnych wysypek ani alergii. Mleczko super pachnie. Skóra po nim jest delikatna i gładka. Kremu na odparzenia używam przy każdej zmianie pieluchy i wszystko jest ok. Tyłeczek zdrowy;) Żel jak żel, nie zauważyłam jakichś szczególnych działań. Myje jak każdy inny.
 
Ostatnia edycja:
Bebiko 3 jest po roku, bo używaliśmy.
Ja testuję na moim gerbera, czasem dostanie flachę zamiast cycka,jestem zadowolona, choć wcale po nim nie śpi dłużej niż po moim:baffled:. nie zostane jednak przy nim. Mały po skończeniu karmienia będzie jak starszy na Bebiko. Bardzo sobie chwaliłam to mleko

Kosmetyków Johnsona uzywałam i przy Piotrusiu i przy Bartku, były bardzo dobre. Jednak zmieniłam małemu jakiś czas temu kosmetyki na Nivea i uważam, że są lepsze: wydajniejszy, gęstszy żel,mleczka wystarczy odrobinka, a ciałko jest nawilżone i świetnie nasmarowane, wygodny dozownik i według mnie żel jak i mleczko ładniej pachną.
 
Ostatnia edycja:
Ewi Ja raczej też nie zostanę przy mleku Gerber bo mój synek się nim nie najada budzi się po nim częściej niż po poprzednim :/ A miarka faktycznie poręczna bo długa :). Ale jeszcze nie podjęłam ostatecznej decyzji :)
Madiu ja też jak wypełniałam ankietę do Gerbera to też pamiętam że pisało o lipcu coś a był wrzesień :) Trzy dni później dostałam informację że się za kwalifikowałam :). Teraz nie dawno wypełniałam jakąś ankietę i nie było potwierdzenia adresu i żadnej informacji też :)
Scarletka ja też używam kosmetyków Nivea Baby i jestem zachwycona :) J&J to dobre kosmetyki ale dla mnie stanowczo za drogie :/
 
Ostatnia edycja:
ja testuję Acidolac Junior, a na JJ nawet ankiety żadnej nie wypełniałam a chętnie bym potestowała, bo kiedyś przyszła mini paczuszka z JJ i kosmetyki były super fajne
 
reklama
Kobitki testujecie coś teraz?

do mnie dotarła w tym tygodniu owsianka Nesvita. całkiem smaczna, jak nawet em się do niej dorwał:tak:
 
Do góry