reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

claudia wizyta udana:) a tym antybiotykiem się nie przejmuj, lekarz wie co robi i napewno nie zaszkodzi:)
ja dzis sie musiałam jeszcze raz pakowac bo po tej wizycie w szpitalu miałam wszystko w torbie poprzewracane hehe moja mama mało co zawału nie dostała jak zobaczyła, że pakujemy, myślała chyba, że znów się cos dzieje:)
 
reklama
dziewczynki moje kochane!!! ale tesknilam!!! jednak teraz brak czasu, bo nie wyrabiam z praniem, karmieniem itd.. sprobuje wieczorkiem zobaczyc coe sie dzialo jak faceci pojda spac;) bo inaczej dostane OPR od meza bo w zasadzie 5 dób nie spalam- a czuje sie rewelacyjnie!!

Szymus zdrow chlopak, nawet zbytnio na wadze nie chce tracic w dniu wypisu 4015g:)

u mnie brak prawidlowej akcji porodowej.. te 2 dni skurczów co sie meczylam, nie wykazalo ktg, malo tego zadnego skurczybyka w trakcie porodu nie wykazalo!!!!!!!!! ale to opisze pozniej w odpowiednim watku, bo slyszalam ze chcialyscie- choc powiem ze latwo nie bylo!
nie pamietam bólu.. boli mnie troszke poldupek- (2 razy nacinali) ale to i tak pikus przy tym jak mnie spojenie bolalo w ciazy:)

poza tym..
dziekuje Wam kochanienke za mile, przesympatyczne smsy- za pamiec i wspólny poród :) takiego wsparcia nie spodziewalam sie:)
przepraszam ze nie odpisywalam na sms, ale mialam sciszony tel, a jak dorwalalm sie do komorki w wolnej chwili to mialam np. 37sms:) mąz mi czytal, ale juz nie odpisywalismy..


dziekuje za smsy z newsami..

teraz spadam wrzucic kolejna pralke i rozwiesic to co sie wypralo, nakarmie malego pewnie i cos zjem! a potem pierwsi goscie:)
w szpitalu zostawilam 10kg!
 
klaudosinek - super że już w domku! odpoczywaj w każdej wolnej chwili i zaglądaj na bb jak znajdziesz czas:-) 10 kg?! wow! ja tez chce tyle zostawic w szpitalu:-)
 
klaudoos to super że juz jesteście w domku.....dopiero wróciłas i już goście? Oj to chyba nie mogą się doczekać....:)tęskniłyśmy za Tobą. Cieszę się, że pierwsze 10 kg już za Tobą.....buziole
 
Klaudos --- dobrze ze w koncu cos udało Ci sie nabazgrac mu tu cały dzien czekamy az wrócisz do domu :)

Szymuś cudny.. :) ale powiem Ci ze on dla mnie do Ciebie podobny :D:D

a i witam w swiecie codziennie chodzącej pralki :)

i ja ide wstawic pranko. na suszarce juz sucho ( wczoraj prałam ) a zapomniałam laski dodac ze własnie pracujemy nad nie sikaniem w pampersa.. i narazie jest remisowo--- tyle samo Tomus poprosił co zasikał .. :) ale jestem dobrej mysli :)
 
no nadal mam upławy rózowe zabarwiona krwią i doszły tez skurcze, narazie nie regularne, co 30 min, 20, 15 10 róznie . nadal obserwuje
 
klaudoos super,że już jesteś i nie jesteś zmęczona,no podziwiam.
Ewcia przykro mi z powodu śmierci cioci,ale przynajmniej już nie cierpi.
Ja co chwilę Was podczytuję ale jakoś tak mi dziwnie żadna pozycja nie pasuje,ani leżeć,ani siedzieć,że o chodzeniu nie wspomnę.
Claudia fajnie,że u Was w porządku,dobrze że w końcu dostałaś antybiotyk,gdybyś od razu poszła do lekarza byłabyś już zdrowa jak rybka...
 
reklama
b_iala - super że Tomuś już woła siusiu:-)

elfa- ten sluz z krwia to efekt skracającej się szyjki... może jakaś część czopa?! i te skurcze... może się coś rozkręci
 
Do góry