reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

gosia wspolczuje,oby nigdy wiecej tkich przygod ze szpitalem,dobrze ze juz w domku jestescie,oby malej sie polepszylo,bo to juz za dwa tygodnie wasz wielki dzien,stresujesz sie?
 
reklama
ala jak się czujesz kochana? jak maleństwa się miewają wszystkie cztery? jak twoje samopoczucie? już pomału planujecie jak to będzie po porodzie? ;-) wspaniałą będziecie rodzinką :-)
gosia o boshe jak dobrze że to już za wami - i oby nigdy więcej!!! i dobrze że rota was ominęły bo to też dziadostwo :-( no bo ty naprawdę bardzo młodziutko wyglądasz i tylko pozazdrościć :-) odpoczywajcie w domku i nacieszcie się sobą ;-)
asiorrek ja narazie diety mam z głowy ale jak tylko urodzę drugą pociechę to biorę się za siebie ostro! o tym occie nie słyszałam - ale daj znać jak pomoże :-) mi często wyskakuje nowe okno jak za szybko wcisnę "odpowiedz".. musi mi się strona całkowicie załadować i wszystko po staremu jest ;-)
takaonaja a jak w ogóle znalazłaś forum? trzeba było wczeeeeśniej już do nas zajrzeć :-) razem weselej :tak: my na szczepieniu byłyśmy w środę - i ala od czwartku jakaś nieswoja jest :-( mam nadzieję że jej przejdzie :-(


u nas remont dalej trwa - odpukać- pogoda piękna! dach skończony zostało jeszcze zadaszenie za domem i wejście do domku.. już mam dosć remontów a tu jeszcze daleko :-( ostatnio nie mam siły na nic - zganiam wszystko na ciążę bo normalnie jestem nie do życia.. dobrze że mąż mnie często wyręcza w opiece nad córą i gotuje obiadki bo normalnie bym nie ogarnęła :-( a że w domku remontowo to chociaż na chwilę mam przerwę w sprzątaniu - bo i tak jeszcze generalnie po wszystkim trzeba będzie ogarnąć :szok: buziaki dziewczyny!
 
caroline dzieki samopoczucie ok,ale jeszcze nie mam pomyslu na organizacje zycia...ide na zywiol hehe na poczatku cala trojka zmiesci sie w jednym lozeczku,a potem zobaczymy
 
O jej Gosia , to wszystko brzmi przerazajaco, juz sobie wyobrazam przez jaki stres Ty I mala przechodzilyscie

Kurde mlodego mi cos bierze , spiki po kolana , I kaszle paskudnie, bidulek ma czerwony nos Jak krasnal....pewnie nas czeka kolejna wizyta u doktora :/ w piatek nas odeslali z kwitkiem ze niby narazie nic nam nie poradzi Bo mlody za maly na syropki itd , ale kurcze to mam czekac za go rozlorzy calkiem? Narazie go smaruje wic-iem zeby mu sie dobrze oddychalo i oklepuje mu plecki, przy lozeczku wisiorek z czosnku, plus sosnowym olejkiem skrapialam podusie , no I spi z glowka wyrzej ..co jeszcze?
 
takaonaja jak zdrówko? lepiej coś? a w jakim jest wieku bo nie widzę suwaczka.. może inhalacje pomogą? wieeeem że każdemu je polecam ale mi naprawdę wiele razy życie uratowały.. czynią cuda bez antybiotyków ;-)
ala ja dopiero sobie uświadomiłam że to będą taaaaakie malusieńkie kruszynki :-) jeeeju takie trzy małe cudeńka! więc pewnie w jednym łóżeczku dłuuugo sę zmieszczą w trójeczkę :-) już do was pomalutku dociera ta piękna wiadomość czy dalej nie mozecie uwierzyć? :-)
gosia jak wasze samopoczucie? cieszycie się pewne domkiem :-) a milenka jak po szpitalu i lekach? wszsytko już u was ok? :-) obyście szybko zapomniały o tym szpitalu :-(

a u nas nadal rremont.. wiosna za oknem więc wybywamy z alusią na spacerek..
kurcze jakie rozmiary noszą wasze maluchy? bo moja nadal 74 nosi taka miniaturka będzie :-D nakupiłam jej na rozmiar 80 futerka, kożuszki, spodnie narciarskie i leżą w szafie nie ruszone bo wszystko za duże.. może druga pociecha skorzysta z tego bo normalnie ani razu mojej ali tego nie założyłam.. z metra cięta ta moja laseczka mała :-D dzisiaj nawet ma na sobie koszulkę na rozmiar 6 m-cy :szok:
a tak z innej beczki to czekają mnie porządne zakupy bo brzuch mi tak wydęło że w nic się nie mieszczę.. póki co mam spodnie ciążowe po ali ale jak zrobi się dużo cieplej to nic na lato nie mam :-( a najlepsze jest to że wszyscy myślą że mi taki brzuszek został po porodzie ali.. i w sumie jeszcze wszyscy sąsiedzi i znajomi nie domyślają się nawet że ja w ciąży ;-)
moja ala ostatnio miała straszną noc.. było to jednorazowe ale to był jakiś koszmar.. i moje pytanie jest następujące.. czy wasze maluchy są wrażliwe na fazy księżyca? bo już kilka razy się zdarzyło że jak świecił księżyc tak bardzo to się wybudzała i płakała długo.. i się zastanawiam czy to może mieć jakiś związek.. bo nie jadła nic nowego, ząbków też nie widać.. nie mam pojęcia co to było..
buziaki
ps u was też taka wiooosnaaaa? :-)
 
hej

caroline mój też 74, w porywach 80
jak ja powiedziałam rodzicom, że jestem w ciąży (a był13tc i brzuszek spory) to mama do mnie, że myślała sobie ale jej się przytyło.... oh Ci rodzice
moim zdaniem fazy księżyca mają wpływ na wrażliwe osoby:p u mojego zaobserwowałam ewidentne problemy ze snem jak jest pełnia (ja mam zresztą podobnie)
i tak wiosna <3

Alicja ułoży się wszystko samo ;) nie ma co się martwić na zapas;) ależ ja Ci zazdraszczam <3

Assiorrek pierwsze słyszę o tym occie więc nie pomogę ;/

Gosiu współczuję szpitalnego pobytu....a o ząbkowaniu nie wspomnę ;/ trzeba to przetrwać....


U Nas Adaś ząbkuje nadal, na chwilę obecną mamy 15 ząbków, ostatnia trójka jest w trakcie wychodzenia...
Przytulasek robi się co raz większy, po prostu uwielbia się tulić do rodziców <3 coś pięknego
 
no to czas cos skrobnac ;) Mala pije cycka wiec mam chwile;p Ostatnie dni to gonitwa i zalatwianie... Obraczki juz mamy kwiaty zamowione ( wgl to jakas masakra 150 zl za bukiet oni oszaleli) jeszcze tylko w pt tort i ciasta zamowic i gotowe;p Strasznie sie stresuje i boje...a ta serio to jestem przerazona kiedy to zlecialo dla przypomnienia 7,5 msc ... u malej masakra zebolowa trojki tak popuchniete...mala juz ok ale jestem tak wsciekla ze masakra w pn bylismy na kontroli i pediatra do ktorej zawsze chodze (ps bylam u innej bo ona byla tylko do 14 a bylam o 16) powiedziala ze nie musielismy isc do szpitala gdyz mozna bylo zastosowac leczenie domowe i zaoszczedzic malej tyle cierpien zwlaszcza ze byly tam dzieci z zapaleniem pluc plus rota szalal ach szkoda gadac do tego wyniki byly ok z krwi moczu i crp niskie ...a przepisala omega med dha z wit d ktoras z mam stosuje ?

Caroline no moja malutka w szpitalu na wizycie byla mierzona i wazona i ma 9,500 i mierzy 75 cm wchodzi w 80 rozmiar ;) dawaj zdj brzucholka ;p daj napatrzec oko ;p ja tez bylam na lowach lumpkowych i wychaczylam perelki dla malej bluze z zary sukienke z esprit spodnie z c&a i bodzaki hm za grosze ;D wszystko 30 a jak nowe;p

takaonaja duzo zdrowka ;)zrob suwaczek;)

Alicja supier 3 male iskiereczki dacie rade a stres okropny;)

Afja ale pedzi suwaczek;p no zeby to masakra a Adasko to ma juz ich pelno ;) A brzusio masz piekny;p

Wgl to Milcia ma taki apetyt po szpitalu az serce cieszy ;D ps przepraszam za nisz masz i bledy ;)
 
Smarkaty weekend , I kilka dni kaszlu mam nadzieje powoli za nami.... Moj Olaf ma roczek , Caroline jakie inchalacje robilas?
 
reklama
O jej o jej to tu sie dzieje ! Tak sobie czytam Wasze komentarze I wnioskuje ze tu brzuszkow a brzuszkow rosnie.....:)))) fajnieeeee...jakie beda roznice pomiedzy starszymi dzieciatkami I a tymi w brzuszku? Bo tak sie zastanawiam Jak dlugo poczekac :)
 
Do góry