reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
Kurcze dziewczyny ale MIlusia sie wbiła, urodzić 31-go to już cos, ale żeby przed północą to sie wbiła hehhehehe :-D

Jak tam wsze sylwestry?? U mnie super, dobry mam humorek :)
Buziaki dla was :)
 
hejo rybki o 00:01 przyszedł na świat Borysek waga 3420 wzrost 57. 0d 22 że skurczami co 4 min ani drgnelam , nie robili mi lewatywy i specjalnie nie grzebano. o 23:30 same mi odeszły wody a o 23:45 już nie dałam rady i samoistnie parlam . z fajerwerkami maluch po mały wychodził a cala ekipa patrzyła na główny zegarek hihi . buziaki . więcej napiszę jak dorwe laptopa.
 
reklama
Patinka, Milusia Gratulacje!
Milusia Ale CZAD! 00:01 Może w telewizji będziesz.:tak: Z tego co pamiętam, to w Nowy Rok zawsze pokazują dzieciaczki i mamy z tego dnia!
 
Do góry