reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

och Gosia z chęcią pójdę przed Tobą chociażby żebyś ty jeszcze ponosiła trochę maleństwo a mojemu przydało by sie już wyjść jak nie patrzeć :D
530738_10151260906401655_435036066_n.jpg

prawdziwa matka :)
 
reklama
Magduś Szczerze to pewna nie jestem, jak kiedyś wspominałam ja się zorientuję, że rodzę jak mi wody odejdą i to na raz :D Bo tak to ciężko mi stwierdzić- skurcze w krzyż niby oznaczają poród, to je mam trzeci dzień pod rząd :D dziecko niby się uspokaja, no to młoda spokojna, wiem że ok bo daje znać, ale nie szaleje ;) Hm... czop mi odchodził już chwilę temu, brzuch się obniżył już dawno temu , a ostatnio jeszcze bardziej... Dlatego ja potrzebuję jasnego odejścia wód, a nie takie nie wiadomo do końca co :D

Dorotqa Jak dojadę do Łańcuta to będę szczęśliwa, bo pół godziny i jestem w szpitalu "swoim" :p z domu to jeszcze szybciej :D

Czarni Czytałam, że skurcze od oksy dużo bardziej bolą niż zwykłe, ale może nie wiem o czym myśl? Bo teraz tylko to Cię zajmuje, że nic się nie dzieje i będzie tragedia... Kurcze chciałabym CI jakoś psychicznie pomóc, ale nie potrafię :/
 
Gosia Ja bardziej liczę na fałszywy alarm- nie, że chcę, ale zawsze jak się napalę, że to może jednak już jechać trzeba to się wycisza, więc tak czekam i czekam i skurczy nie licze, czuję non stop i bolą, ale ja już wiem, że dzidzia potrafi ze mną się bawić w kotka i myszkę :p
 
Czarni a może byś wiesz stare dobre sposoby zaczęła stosować? Może coś ciężkiego ponoś czy potańcz trochę albo rozwieś firanki i męża pomęcz:-p? Słyszałam że olej rycynowy też wywołuje poród, ostre przyprawy, i chodzenie po schodach?
 
Witam

Nocka u nas jako taka, brzuch mnie dzisiaj boli jak bym wczoraj ze 200 brzuszkow zrobila :baffled: I niewiem czy ja jakas przeczulona jestem ale zdaje mi sie ze mala sie przekrecila, probuje dodzwonic sie do mojej poloznej ale jak narazie bez odpowiedzi.

Zaza gratki coreczki, super ze z malutka wszystko OK. :-D

Muuum to be wspolczuje przezyc, najwazniejsze ze jestescie pod opieka i podaja wam lekarstwa. Ja jak mialam ktg teraz przy przekrecaniu Ani to moje tetno bylo bardzo wysokie i lekarz sie wachal czy mi podac leki na zrelaksowanie macicy, bo po nich tetno jeszcze wyzej skacze, wystraszylam sie ze cos nie tak z moim serduchem, tetno 2 razy mi skoczylo do 260!!! co oznaczaloby ze mam zawal a czulam sie calkiem normalnie, wkoncu polozna manualnie mi tetno zmierzyla i bylo tylko 82, cos z maszyna bylo nie tak ale co sie strachu najadlam to moje.

Dorotqua wspolczuje spiec z M. U nas tez byl trudny okres ale jakos po ciezkiej rozmowie w Nowy Rok jakos narazie jest spokoj, nawet bym powiedziala ze po ostatnich przejsciach maz bardzo sie stara.

Marzenix i Czrani wspolczuje nocek.

Wiecej nie pamietam co komu odpisac. :zawstydzona/y:
 
Indziorka ja tego powiedzieć nie mogę... z Oliwią przyjmowałam duuuuużżo oksy i poród zaliczam do rewelacyjnych ;)
to raczej nie ma reguły mnie jakoś bardziej przerażają przyczółki... w ogóle wszystko co trzeba podać przez strzykawkę to dla mnie maskara... nie mam jeszcze takiej paranoi bo to jest choroba ale słabo mi sie robi na ich widok :(


Marzena powiedz mi czy słyszałaś o tym żeby u nas po porodzie nie brać znieczulenia na szycie? Bo podobno kobiety strasznie zle sie czują po nim??
 
Dorotqua mi się wydaje, że te sposoby działają, gdy nie chciałoby się jeszcze urodzić. A na jak już się baardzo chce to człowiek tylko się zmęczy, a i tak nic z tego. (Znajoma próbowała - na 10 te piętro się wtaskala - ledwo żyła a dzidzia jak siedziala w brzuchu tak siedziała)
 
ale dzis mialam nocke masakryczna,w ogole spac nie moglam mialam takie silne bole,ze sie zwijalam z bolu,o 4 podjechalismy do szpitala,lekarz zbadal-rozwarcie na 2cm,a skurtcze co10 min to odeslal mnie do domu i zebym za pare gpodzin przyjechala,nic sie nie poprawilo wiec znowu podjechalismy ok.9 zrobili ktg i odeslali do domu bo to przepowiadajace skurcze dopiero,to ja nawet nie chce myslec jak te wlasciwe bola skoro te mnie tak wykanczaja,az mi slabo sie robi.nospe kazali brac i tyle,a juz mialam nadzieje ze bedzie dzis po
 
Indziorka zapewniam Cię, że się zorientujesz, te skurcze są jednak trochę inne, coraz mocniejsze 2 to intuicja. U mnie poród zaczął się od skurczy i wiedziałam, że to już.. Chociaż chyba wolałabym odejście wód bo to już taki jasny znak... i choćby nie wiem co trzeba urodzić :):-)
 
reklama
Do góry