reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

biłka, gosia, no to już niewiele wam zostało. wykorzystajcie te ostatnie dni spokoju i wyśpijcie się! u mnie druga noc w szpitalu była tragiczna, myślałam że padnę, tak mi się spać chciało, a mała płakała bo coś ją brzuszek bolał. także dziewczyny, żadnego sprzątania, tylko odpoczywać!

kaja, mnie też jeszcze czasem pobolewa. przez pierwsze dwa tygodnie stosowałam tantum rosa, miałam w butelce rozpuszczone z przegotowaną wodą i za każdym razem po wc się podmywałam. dużo osób mi tak polecało.
 
reklama
Martex gratulacje :-D

Biłka jesteśmy przeniesione niżej - do Dzieci urodzone w 2013 roku ;-)

Kaja ja też polecam korę dębu :tak:

My Oleńkę kąpiemy codziennie (szybciej jest mi ją wykąpać niż myć wacikami) i po kąpaniu ona zawsze dłużej śpi (4-5 godzin). Hanusię też kąpaliśmy od początku codziennie.
 
Witam się po dłuższej przerwie.
Gratuluję rozpakowanym mamusiom :-)

Nie pisałam tak długo, ponieważ jakiś czas musiałam mieszkać u siostry ze względu na remont. Dopadł mnie też baby blues i walczymy o pokarm z (.)(.).

Nie nadrobię teraz wszystkich postów. Trzymam kciuki za dziewczyny styczniowo-lutowe. W przyszłym tygodniu już na pewno zostaniecie mamami ;-) wyśpijcie się porządnie :-D.

Mała Lili jest słodziutka. Jak na razie nie lubi kąpieli i zmiany pieluszek. Może w końcu się przekona do tego. Postaram się coś więcej jutro napisać.
 
mum_to_be współczuje problemów kolkowych. Moja położna powiedziała mi, że jeśli Olek leci na butli to musze go dopajać herbatka między karmieniami.. I u Nas odpukać problemów z kolkami nie ma, młody wypija w ciągu dnia kilka razy herbatke rumiankową i jest ok. Polecam herbatkę rumiankową z HIPPa młody ją uwielbia :biggrin2: Może i Ty z Jankiem tak spróbuj, może ten sposób i Wam pomoże :)

Czarni
tak się właśnie zastanawiałam ostatnio czemu do Nas nie zaglądasz a tu się okazuje, że brak weny do pisania :) Ja jakaś niezorganizowana jestem bo nawet nie mam weny zeby zadzwonic do fryzjera się umowic. Do dentysty też dzwonie od tygodnia :)

ada
ja małego kąpie codziennie ale tylko z tego tytułu, że on się już tej kąpieli najprościej w świecie domaga, bo marudny jest strasznie i nie zasnie dopoki nie polezy w wanience. Poza tym uwielbia się kąpac więc nie bede dziecku odbierać przyjemności. Dziecka nie trzeba codziennie kąpać, można co drugi dzień wystarczy tylko przetrzeć na mokro fałdki i myśle że będzie okey. U nas jak Olek miał katarzysko to kąpany był co drugi dzień i brudny nie był :)

kaja
wspólczuje baby bluesa. U mnie na szczęście szybko minął tego samego życzę i Tobie! Co do tantum rosa to ja rozrabiałam sobie z wodą w butelce półlitrowej i polewałam sobie krocze po kazdej wizycie w toalecie, dodatkowo pryskałam też OCTENISEPTem ja byłam strasznie poszyta więc to ratowało mi zycie, bardzo szybko się wygoiło wszystko po około 2 tyg śladu nie ma po szwach wszystkie się rozpuściły :)

gosia, biłka życzę szybkich bezbolesnych porodów! I oby samo się rozkręciło :)

a ja kochane dzisiaj byłam u kosmetyczki z Olkiem :) pojechałam sobie brwi zrobić do salonu mojej koleżanki i Olek sobie najpierw spał na fotelu, później troche pokrzyczał ale przekupiłam go herbatką więc ogolnie wyjscie uważam za udane. Świeże powietrze działa na niego usypiająco, bo jak tylko wyszłam na dwór to mu się oczy zamknęły :) my już po kąpieli, tylko martwie się tym, że to moje dziecko kupke rzadko robi. Bo ostatnią zrobił wczoraj o 8 rano i do teraz nic. Bąki puszcza ale po kupie ani śladu nie wiem czy takie leniwe to moje dziecko czy po prostu wszystko co zjada wchłania i nie ma czym się wypróżnić. Za to sikanie wychodzi mu znakomicie pielucha mokra co chwila! :-)
 
caroline dziekuje za rady sa naprawde cenne i je zapamietuje ;-) wlasnie slyszalam ze na poczatku uwazac na nabial roche sie boje bo jak bylam mala bylam uczulona na krowie mleko ale coz zobaczymy ;-)

Dziekuje mamusiom za trzymanie kciukow licze ze do srody sie juz rozpakujemy ;-)


elisse ale fajnie ze sie odezwalas i ze jak narazie jest ok ;-)

Pattinka ale fajne wyjscie mieliscie ;-) Relax dla mamusi musi byc! ;-)

Dobranoc zycze by dzieciaczki daly pospac ;)
 
gosia i bilka to trzymamy kciuki za was:-) zebyscie w koncu przytulily wasze maluszki,a narazie delektujcie sie i relaksujcie sie;-) i odpoczywajcie poki mozecie;-):-)

patiinka to super,ze udalo ci sie wyrwac z malym do kosmetyczki,pewnie odrazu lepiej sie sama poczulas ;) no i synus ci dotrzymal towarzystwa:-)

elisse -oby szybko ci minal bejbi blues.chyba kazda z nas to przechodzila ...

a u nas wieczor jak zwykle z przebojami,mala niespokojna,dopiero co zasnela ale dlugo jej nie moglismy uspokoic,ale pewnie i tak za niedlugo sie obudzi,bo tak ma ze co pol godzinki lub co godzinke sie budzi jak jej sie przypomni,ze musi troszke poplakac.kupki robi bez problemu i baczki tez puszcza,staramy sie ja czesto przewijac tym bardziej,ze dupke ma z lekka odparzona i kremujemy sudokremem ale moze wyprobujemy stary znany sposob z maka ziemniaczana...

dobrej nocki zycze.
 
Hej dziewczyny!
Dziekuje Wam za wsparcie.. wczoraj chyba wszystko sie we mnie skumulowalo, byl wieczor i w glowie mialam metlik, do tego ten BB i zmeczenie:crazy: Masakra...

Na szczescie dzis jest juz lepiej i jakos dalismy rade..

Poczytalam szybko co u was, ale nie pamietam co ktora pisala wiec napisze ogolnie, ze My tez zmagamy sie z rzadko robiona kupa- raz nawet dwa dni nic nie bylo.. Dzis wyjatkowao rano zrobil dwie, ale to mam nadzieje zasluga zmiany mleczka:happy: i ze juz tak zostanie, bo jak tak sie prezy to nawet zjesc normalnie biedaczek nie moze:crazy: i potem caly dzien do kitu... a polozna powiedziala mi, ze jezeli kupka rzadka to wszystko ok- widocznie juz tak ma..

Co do herbatek, to My co jakis czas(1 na dwa dni) podajemy mu (oprocz samej wody) herbatke z Hippa koperkowa, a dzis zakupilam jeszcze ulatwiajaca trwaienie, ale to dopiero po 1miesiacu jest wiec poczekamy...

Ok wiecej nie pamietam wiec ide znowu wysterelizowac buteleczki i poczekac az moj syncio sie obudzi na papu:tak:



Pozdrawiam mamuski, przyszle mamcie, ktore nam jeszcze zostaly (Bileczka) korzystajcie i relaksujcie sie!! Potem juz moze nie byc na to czasu:happy:
 
reklama
Czesc!
Dziewczyny mam pytanie: kiedyś któras z was pisała ze kupuje taki wózek wózek.jpgCzy mogłybyscie zamiescic zdjecie tego wózka jak wygląda na zywo? i wogole czy jest warty zakupu, bo ja sie jeszcze zastanawiam...........
Dzieki za odpowiedz :D
[h=1][/h]
 
Do góry