reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

WITAM

Mila83 to fajnie ze juz macie pierwsza lekcje rehabilitacji za soba Powodzonka na nastepnych Trzymam kciuki aby wszystko bylo ok

Alicja32 he he moja tez ma jakies takie dziwne ruchy podczas snu A do tego bardzo czesto sie usmiecha przez sen :biggrin2: Jak jest glodna to takiego nerwa lapie ze nie jestem w stanie wlozyc jej pieluszki pod brodke a raczkami tak wywija ze my z mezem dziwimy sie ze takie male dziecko tak potrafi ,z taka sila

Magda_z_uk dziekuje za stronke o tych odruchach A ja juz myslalam ze mam w domu malego nerwuska Gratuluje domku

gosia u mojej malej tak samo Bardzo lapczywie je Robi sobie przerwy i potem znowu chce jesc Moja robi sobie nawet przerwe na kupke :-D Zrobi kupke przewine ja i z powrotem placze bo chce jesc A ja biegam i podgrzewam mleko bo zdazy wystygnac

Dziewczyny ja padam na twarz Moja lala codziennie reguralnie w nocy budzi sie o 1h na jedzenie i nie spi do okolo 4-5h Co najgorsze musze ja przez caly czas nosic na rekach bo sama nie polezy Jak probuje ja polozyc to ryczy Caly czas sie rozglada do okola Pomylila jej sie noc z dniem Kurcze jak ja mam ja przestawic aby w nocy spala

Dziewczyny jak to jest z tym mlekiem modyfikowanym Czy mozna je podgrzewac Jak tak to w jakim czasie po sporzadzeniu

Kurcze u nas z tych krostek na pupci tez wyszlo brzydkie odparzenie Jutro przyjdzie polozna to zobaczymy co powie Przemywalam woda ,wietrzylam i nic Hmmm tak brzydko to wyglada

POzdrawiam
 
reklama
Witajcie dziewczyny!!!

Ja tez dostalam dzis piekny usmiech od synka gadalam gadalam a on w koncu taki usmiech zawalil ze az mnie powalilo - warto zyc dla takich chwil! :-D:-D:-D

agagaga- wycieraj woda ja tez za kazdym razem woda w miske mydlo i wycieralam i ladnie sie zagoilo.
Indziorka- z calego serducha szybkiego powrotu do zdrowia!!!!!!!
Aninek- czytalam opis porodu!, dobrze ze wszytko skonczylo sie tak!!! ja tez mialam chwile zgrozy jak malemu puls spadal przy porodzie, ale tylko sie cieszyc ze mamy zdrowe i kochane dzieci!!!!!!! :tak:

Moj maly ma jako tako juz unormowana noc i dzien , w nocy 2-3 razy pobudka, a od 9 do hm.. 15 spi co 5min, pozniej zasypia i spi ladnie,o 20 znowu lapie aktywnosc i bez plakania wiec kapie go ( coraz bardziej mu sie podoba) Wasze ray pomogly wiecej wody , cieplejsza powolutku i jest cacy! ;-)
Milego wieczoru!!!!!!!
 
Witam

Indziorka mowia ze dzieci jesli maja mniej niz 6 mokrych pieluszek dziennie to znaczy ze moga nie dostawac wystarszajacej ilosci plynow.

Ada no te nasz chlopaki widze podobnie reaguja. Wydaje mi sie ze ma to zwiazek z tym ze maja teraz rodzenstwo, prawie 4 lata mieli rodzicow tylko dla siebie a teraz musza sie dzielic. Co do twojego meza i krzyczenia to moj to samo, szkoda gadac. Ogolnie super sie Andersem zajmuje ale czasem jak bzik jest nie grzeczny to sie drze na niego, to samo jak maly nie chce jest obiadu, wtedy to wogole wojna, co nie pomaga nikomu bo ani Anders nie je no i wszyscy sa zestresowani.

Natal super ze juz pierwsze usmieszki sa. Mojej sie czasem zdarzy po karmieniu usmiechac.

Aga w UK ogolnie przyjeta jest zasada ze mleko modyfikowane trzeba uzyc zaraz po przygotowaniu. Ale, jesli zostalo mleko szybko schlodzone, np z zimnej wodzie i odrazu wsadzone bylo do lodowki to wtedy mozna je uzyc do 2 godzin po przygotowaniu, no i mowia zeby nie podgrzewac w mikrofali tylko w goracej wodzie.
 
Hej

Anetka ja zawsze mam pieluche tetrowa przy przewijaniu i nią osuszam delikatnie pupke po wytarciu, a potem chwilę wietrzymy. Co do mrozenia to myślę że spokojnie mizesz:)

Magda super sprawa z tym mieszkaniem :))) fajnie że w końcu los sie do was uśmiechnął:-) a po jakim czasie moglibyscie wykupić to mieszkanie?

Emilia no właśnie u nas z obiadami to samo, nie chce jeść, ale ud wczoraj przyjęliśmy koncepcjęze jak nie zje onbiadu to zje go na kolację i do momentu zjedzenia zero słodyczy zelkow itp

Agaagaaga a może to od pieluszek? Ja bym kupiła na próbę innej firmy by zobaczyć czy to od tego.



Mały właśnie je i siedzimy z Konradem na górze i oglądamy bajkę:) byliśmy w sklepie, kupiłam Konradowi koszulki bo wyrasta już że wszystkiego, a dla M kupiłam piwo:-D bo nuewiedzialam co mu kupić a niE miałam czasu by lazic po sklepach to ma praktyczny prezrnt:) a ja rano dostałam kwiaty na rocznicę i jeszcze kupił pyszne deserki:)) 4 lata temu to chyba już w kościele byliśmy, ale super wtedy było :-)
 
dzisiaj na noc niestety zostajemy same z natalka,moj musial wyjechac i dopiero jutro wieczorem wroci,ale jakos damy rade.
natalka przybiera na wadze,juz 4800wazy,coraz czesciej sie usmiecha szczegolnie przez sen,ale tez nadal placze-krzyczy jak ja brzuszek boli,doktor przepisala Dicoflor,mozE cos pomoze.no i niestety nabawila sie odparzen na pupci,sudocrem poszedl w ruch.
 
hej dziewczynki :)

przepraszam ze tak długo mnie nie było, poczytując Was któregoś dnia napisałam długiego posta, nawet udało mi się każdej z osobna odpisać ale jak to często się zdarza na kochanym bb wcięło mi całego posta :wściekła/y: nie jestem w stanie nadrobic całych zaległości więc napisze pokrótce co u Nas..
wczoraj byliśmy na szczepieniu pierwszym 6w1, Olek nie płakał ale przestał oddychać na chwile więc nie obyło się bez dmuchania w buzie.. na szczęście po szczepieniu nic sie nie dzieje jak do tej pory także jak dla mnie rewelacja, dodam że nocka też świetnie przespana bo aż 7 godzin spał ciągiem :biggrin2:

Olek jest terrorystą nadal i tylko rączki i rączki a waży już prawie 4,5 kilo więc mój kręgosłup cierpi strasznie..
ale jeden jego uśmiech potrafi sprawić, że zapomina się o bólu! :)
na dodatek śmieje sie w głos! Jest uroczy naprawde.. I nie wiem dlaczego wszyscy mówią, że jest ładny jak dziewczynka... ostatnio nawet u neonatologa Pani do swojego synka powiedziała, żeby nie płakał bo obudzi dziewczynke :biggrin2: także ubaw po pachy, a ja już nie odkręcam bo każdemu z osobna nie chce tłumaczyć, że Olek jest chłopcem.. Uciekam bo dzieć coś marudzi. Obiecuje ze postaram sie juz byc na biezaco :*
 
agaagaaga mam to samo mala myli noc z dniem i tak caly czas noc w noc wiec nie jestes sama najwazniejsze to wytrzymac te pierwsze 3 msc wydaje mi sie pozniej bedzie lepiej;p

dziewczyny mam pytanie dzisiaj mala zrobila musztardowa kupke ale z domieszka sluzu przypominajacaego katar z nosa troche sie wystraszylam na szczescie polozna przyjdzie jutro lub w pon moze wasze dzieci tez taka mialy?
 
...no i Adaś śpi, mąż śpi a ja snuję się po mieszkaniu i spać mi się nie chce... oczwiście co chwila do małego zaglądam...

-caroline-
jejciu nie wiem, co mi się ubzdurało, że w lodówce może stać 24h, dzięki za radę właśnie tak zrobię, dokupię pojemniczki i powinno być ok. Z szałwią się wstrzymam jeszcze, ale dobrze wiedzieć ;)
Agaagaaga14 mieliśmy to samo, ale po tygodniu czy dwóch mały budził się już tylko na jedzenie choć przyznam, że mimo braku konieczności noszenia na rękach (wystarczyło coś do niego mówić) było ciężko. Także cierpliwości na pewno się przestawi! A no i ja na noc do snu owijam małego w kocyk …
 
reklama
Do góry