reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

malinka!!! Młody tylko na cycku. Butelki nie chciał, nie umiał, była masakra. Ale się zawzięłam i od 4 dni dostaje butlę mm na noc, pierwszy raz - walka, nie umiał złapać smoczka, krztusił się, wypluwał, z wielkim trudem wypił 50ml. Drugi dzień podobnie, trzeciego dnia już szybciej załapał, a wczoraj zassał od razu i wciągnął 100ml :tak: Zacznij ćwiczyć i sama zobaczysz, jak szybko butlę załapie, Ignaś też za cholerę nie chciał, a teraz mnie kamień z serca spadł, bo się nauczył i ja już się nie czuję uwiązana :-D
Tylko się nie poddawaj, albo niech mąż poda butlę ;-)
 
reklama
Hej

My dzis wzielismy szczepienie na rotawirusa i wazy 6500. Niezle bo zaczynala z 2700.
Dziewczyny zaczynacie juz rozszerzac diete maluszkow, bo mi lekarka.mowila ze zaczyna sie od 17 tygodnia i sama nie wiem.
 
Nulini- dzięki :) ona jeszcze niedawno piła z butli moje mleko ale pewnego dnia nie i koniec :eek: raz jej podaliśmy mm i było ok a następnym razem wymiotowała jak po dobrej imprezie :sorry2: jakby ze złości normalnie, a teraz gwiazda jak tylko poczuje butle to afera. Masz racje muszę codziennie próbować, w końcu sezon grilowy się zaczyna ( cza na % )

A podałaś Ignasiowi od razu mm czy mieszałaś ze swoim ?

Co do rozszerzania diety, to sama nie wiem, mi coś pediatra mówiła, że teraz 6mcy tylko mleko. Młodemu (6 lat temu) rozszerzałam od skończonego 4mc.
 
Gochson, te procedury rozszerzania diety zmieniają się co miesiąc, więc ja to mam gdzieś i robię jak uważam, a z Tosią rozszerzałam od razu po skończeniu 4 miesięcy i teraz też mam taki zamiar.
Tylko że Młody nie ma żadnych akcji brzuszkowych już.

malinka, nie mieszałam, mam swoje mleko jeszcze pomrożone, ale zanim to się rozmrozi, to mi szybciej mm i nie bawiłam się w mieszanie, tylko od razu sama mieszanka :tak:
 
Gochson może ma problemy bo jej twoja dieta nie pasuje...ja zapytam o rozszerzanie na kolejnym szczepieniu,to bedie właśnie 17 tydien.malinka moja też przesypia od 20 do 5 rano i też nie budze.a zbutelka to tak jak Nulini napisała próbuj to w końcu załapie.
 
My też po szczepieniu 5w1 + rota, dopiero pierwsza dawka :dry: Karmimy się cycem w nocy, a w dzień zdecydowanie więcej mm. Po ukończonym 4 m-cu też mam zamiar zacząć od marchewki. Dostałam w prezencie babycook, to wypróbujemy - rozmraża, gotuje na parze blenduje i podgrzewa, mam nadzieję, że się sprawdzi. Chociaż na początek tak małej ilości potrzeba, że więcej roboty, niż jedzonka :-D
 
Ja planuje mojemu wprowadzac inne zarcie niz mleko od 6 mca, ale pewnie zycie zweryfikuje plany. Moj wlasnie koncert zrobil w sklepie bo glodny. Kurde no dostal 120 3 godz temu ( 150 nie zmiescil). U niego chyba nie eazne czy zje 60 czy 150 I tak co 3 godz wola :(
 
reklama
Suseł- to widzę, że też masz śpiocha :-D no pomęczę ją z tą butlą, musi się udać :tak:

Unita- babycook ? wygooglowałam bo pierwsze słyszę, no fajne fajne :) nie pogardziła bym takim prezentem :-p

Indi- u nas co 2,5 - 3 godz max. Rzadko się zdarza, żeby wytrzymała dłużej niż 2,5 godz ( ale cyc to może dlatego)


Pytanko- czy słyszałyście lub używałyście farby tablicowej ? Bardzo interesują mnie opinie użytkowników bo czytam i czytam i sama nie wiem. Najbardziej interesuje mnie zapach który podobno bardzo długo się utrzymuje... Chciałam pomalować kawałek ściany starszakowi i w kuchni ale przy młodej może być ciężko :sorry:
 
Do góry