reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Hej laski WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Ja daję raz warzywa, które mam w domu, raz słoiczek.
Nikola tylko słoiczki jadła długi czas, bo moje zupki nie były tak gładkie hehe dopiero jak trochę większa była to zaczęła moje jeść.

Eh Tymko mi się coś rozchorował.
Byliśmy wczoraj u lekarza i niby wszystko czyste, a ciągle ma 38 stopni albo stan podogoraczkowy.
Kaszle brzydko, ale robię mu inhalacje z mucosolvanu.
Oby Lila od niego nic nie złapała chociaż katar już ma :-\
10 czerwca mamy szczepienie więc mam nadzieję, że szybko jej przejdzie.
Zastanawiam się też czy to nie od zębów, bo ostatnio maruda z niej jak nie wiem.
 
reklama
Wlasnie, wszystkiego najlepszego Mamuski!

Alecta, zdrowka dla Tymka, mam nadzieje, ze szybko mu to chorobsko przejdzie :)
 
Moja A. też ze słoiczków jadła. J czasami. Ale kurde to jest takie ohydne... :-D Ja tam nie wiem co jest w środku - papka więc zaufania nie mam i wątpię by tam ekstra ekologiczne wszystko było. Jak sama gotuje to przynajmniej wiem co wrzucałam :-D
No ale my póki co jeszcze czekamy :rofl2:
Dynia fajna, ale nie wiem jak ta w słoikach.
 
Doggi u nas jiz te nocki trwaja ponad tydzien i zabka nie ma jeszcze
Moze idzie, nie woem sama

Susel on chyba sie wyspi do tej 1 czy 2. Glodny nie woem czy jest ale ciumka cyca w nocy zawsze, w dzien karmie go bardzo czesto, czasem mysle ze az za czesto bo momentsmi ulewa. Watpie by cos bolalo bo nie placze itp tylmo wierci sie steka i bawi nogami

Nulini jedziemy razem do spa a chlopy niech sie martwia
;)

Megami ale on nie ryczy


Malinka wiem ze bedzie lepiemci trzeba przetrwac, ale jedna przespana nocka by mi wystarczyla na jakis czas;)


Nulini ja wierze ze bedzie lepiej, jak zaczne chodzic na nocki do pracy hahaha :D

Indi spi z nami. W swoim noe chce wierci sie co chwile a malo ma miejsca i sie wkjrza i rozbudza.
Wczoraj go polozylam na kanapke na ktorej z nim spie a sama poszlam do sypialni i spal od 20.40 do 23.40 wiec to juz cos


Wszysykiego najlepszego!
 
A mnie tam te papki słoiczkowe smakują :-D Co prawda posoliłabym, ale ujdą :-D

agulqa, oj, MARZĘ o tym, żeby się wyspać, serio :-( Byle do października, jadę na dwudniowy zlot, to przynajmniej nie będzie mnie budzić stękanie i płacz :-D
 
Moja ciotka je testowała w lab swoim i mówi że są lepsze niż warzywa z bazaru które są nasączone syfem z gleby a analiza tego żarcia sloiczkowego wypadła bardzo bardzo dobrze!

Tak z innych ciekawostek laboratoryjnych ciotka powiedziała żeby Tyskie omijać szerokim łukiem bo ma wszystko co złe w sobie, inne bro są w miarę ale Tyskie porażka ponoć
 
Co do słoiczków- to co będę mogła zrobię sama- (zawsze taniej), a dla urozmaicenia będzie słoiczek- ciekawe tylko czy będzie chciała jeść moje... Tak czy tak mamy jeszcze jakiś miesiąc do podania pierwszej marchewy :sorry:


Dziewczyny używa/ lub używała któraś- niani elektronicznej ? Jaką polecacie ? Na co zwrócić uwagę ?
W bloku nie była mi potrzebna ale teraz chyba nie mam wyjścia :eek:
 
Gniewko w niedzielę zjadł moją zupkę ze smakiem (ok.10-12 mini łyżeczek) a wczoraj zaciskał usta,a jak udało mi się mu wcisnąć to miał odruch wymiotny,także u nas bardzo pomału to idzie,dziś mu nic nie dałam,bo całą noc brzuszek Go bolał :tak:pamiętam każdą godzinę tej nocy :-p
mi najbardziej smakują kaszki-bananowa i z Hippa słoiczek- kaszka z herbatnikami na dobranoc,zjadłam za niego jak już nie chciał :-)
niani nie miałam,więc nie pomogę
 
Ja uwielbiam te dzieciowe kleiki są tak pyszne tylko ze tak kaloryczne że moja du.pa by tego nie zniosła ;)



Byłam w sobotę na przymiarce próbnych soczewek i co? I du.pa :/ okazało się że jestem tak super (zawsze u mnie coś dziwnego znajdą)... Nie mogę nosić soczewek ponieważ moje pokrętne oczy mają w sobie cis dziwnego jakiś kąt nie taki i cis tam coś tam ze na lewe oko nie działają mi soczewki bo jak tylko mrugam czy ruszam oczami to soczewka się nie rusza i widzę gorzej niż bez nich :/ a już dodam że mam taką wadę wzroku z czymś tam że są robione na zamówienie i czekałam dwa tyg a jak się doczekałem okazało się że nie działają.

I ściągając je poczułam ból i od 3dni mam oko krwisto czerwone i boli tak że patrzę tylko na wprost bo każdy ruch oka to ból jakby ktoś mi je wyrywal :( Jestem super
 
reklama
Ja mam nianię elektroniczną, ale nawet nie wiem jakiej marki.
Potrzebowałam na pierwsze wakacje, dziewczyna ze styczniówek 2011 mi pożyczyła i ją od niej odkupiłam :-D
W domu nie wyobrażam sobie bez niej życia, jak idziemy na górę grać z rodzicami w karty, to niania hula ;-)
Na wakacje to samo :tak:

U nas codziennie kilkanaście łyżeczek, nadal dużo wypycha jęzorem, ale się nie krzywi i nie trzęsie, więc jak już zakuma wciąganie a nie wypychanie to będzie supcio! :-D
 
Do góry