reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
A psikacie maluchom marimar albo sterimar do noska? Ja kupiłam ale jak psiknelam do zlewu to sie wystraszylam i jeszcze stoi nie uzywany.
 
Tak właśnie o to, strasznie silny strumień leci, mój kataru nie ma ale ma kozy:)) chce mu ten nos oczyścić ale się boje!!
 
No faktycznie duzo leci, az mu sie w buzi zbiera ;) ale mowie ja nie mam wyjscia. Moze sprobuj raz i zobaczysz jak maly zareaguje ;)
 
My mamy dzis 3 msc i Kacper dalej ulewa. Ale juz nie tak mocno jak na poczatku. Na ulewanie mielismy mu dawac zageszczacz bebilon nutritron ale nie daje bo wtedy ma problemy innej natury
 
Dzisiaj Franek skonczyl 4 tygodnie i nie wiem czy to przez ten katar czy dopadl nas skok rozwojowy, ale od 8 rano bylo na zmiane cyc, noszenie i 10 minutowe drzemki, w miedzy czasie odciaganie glutkow i inhalacje, 5min na macie gdzie na brzuszku 2 razy przewrócił glowke w obie strony. Teraz dopiero spi od 20min wiec moze pospi troszke, ja dopiero jem śniadanie. A mnie dopadl bol gardla, tylko nie wiem jakim cudem jak od poniedzialku w domu siedze. Dzisiaj mamy lekarza i mam nadzieje ze dalej synek bedzie mial wszystko osuchowo czyste i uda nam sie pokonac ten katar, choc polozna mowila ze to jest taki mleczny katar ktory może troche potrwać.

To u nas jest tak ciągle oprócz kataru.. codziennie jem śniadanie o 13:))
 
reklama
Do góry