reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Mysiaka ależ Kacperek to przystojniak! [emoji173]
Goni to mało powiedziane, moją już nawet przegonil bo my mamy 7200g :)
Dobrze że choróbsko już za Wami, teraz tylko zbierać siły i raczkować! :)
 
reklama
Mysiaka ale on fajny [emoji178] [emoji178] potwierdza się moja teoria że dzieci z włosami wyglądają na starsze ;-)
I potwierdzam, Co pisze Inis, gonienić to chyba my musimy zacząć, mój Antek dwa tygodnie temu ważył kilo mniej :p
 
Mysiaka, ale masz kawalera :) Przeuroczy!! Moja to mały leniuch i narazie się tylko delikatnie szamocze po podłodze ;) Ani myśli się podnieść [emoji14]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Ma 10msc, sam wstaje, krzyczy ma-ma-ma, nie raczkuje, wazy 8.5kg i ma 70cm
Pozdrawiamy
IMG_20160912_085445.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20160912_085445.jpg
    IMG_20160912_085445.jpg
    133,3 KB · Wyświetleń: 800
Gratuluję ! Mój mały waży 10 kg 75 cm raczkuje mówi tata
received_1073920965979112.jpeg


Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • received_1073920965979112.jpeg
    received_1073920965979112.jpeg
    144,2 KB · Wyświetleń: 807
Heej :)

Mysia jaki Twój synek jest śliczny, włoski i w ogóle! Wyrósł pięknie!

A u nas wesoło - Miszel ma zapalenie krtani ale dobrze się czuje. Wczoraj dwa kroki udało mu się zrobić a tak to zasuwa z prędkością światła przy meblach i na czworo. Silny taki że piekarnik otworzy ;)

Wczoraj ważyłam w domu i ok 9 kg mi wyszło. Jedzenie mu się poprawiło, uwielbia kasze manna z jabłkiem i olejem koko. Nadal w nocy 2 pobudki ;)

Jezu, dotarłam o półtora miesiąca spóźniona. Hahaha :D
 
U nas od tygodnia przestało być kolorowo.. Kacper przestał praktycznie jeść tydzień temu, w piątek dostał wysypkę. od tygodnia ciągle płacze, nie chce w nocy spać .. 23.08 ważył 8.230, 12.09 ważył 8,5 tak jak pisałam a wczoraj 8.340. Więc zaczyna mi wypadać z wcześniaczych siatek centylowych.. Mamy zlecone badania aspat, alat, crp, żelazo, ft3, tsh, morfologie z rozmazem, mocz i badanie kału. Męczymy się z ciągłymi zaparciami.
w czwartek byliśmy w ośrodku wczesnej interwencji to pokazał jak bardzo lekarzy nie lubi, nie puszczał mnie na minute ciągle wrzeszczał "mama". Pani dr rehabilitacji powiedziała że jest bardziej rozwinięty niż dziecko mające 8msc (patrzyła na wiek korygowany) mamy jedną wizytę u rehabilitanta w październiku bo mały leci na lewą str jak siedzi.
Zaczął się czołgać, otwiera szuflady i szafki. Uczymy robić kupkę na nocnik i już 3 razy się udało.

Cholernie się stresuje czemu jeść nie chce.. ani ugotowanych przeze mnie, ani słoiczków.. kompletnie nic.. ostatecznie wypije trochę mleka z kleikiem albo trochę suchej bułki pogryzie.

To się dzieci nam rozwijają i rosną jak na drożdżach :)
 
reklama
Do góry