reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Milena ja mam termin na 27 ciekawa jestem czy piękna zdecyduje się przed tą datą czy po tej dacie na zaszczycenie nas swoją obecnością pi tej stronie brzucha ;)

Chociaż nie powiem skurcze się powoli zczynają, w pipce mnie konkretnie smyra i macica zaczyna konkretnie boleć , zobaczymy w piątek na wizycie co lekarz powie :)

Maja nadawaj z porodówki co I jak :)
 
reklama
Mnie tez ciagnie, kluje, brzuch twardnieje. Ale na razie nie chce sieknać na całego. Zaczęłam już chodzić normalnym tempem (szybkim), siedzę po turecku, schylam się i kucam często. No może coś to ruszy :) Taki piękny wozeczek i łóżeczko na niego czeka ;)
 
Milena załamie cie - ja mam rozwarcie czop odszedł regularne skurcze a nic nie boli ... I tak juz pare dni hahahah ale czop dzis odszedł - termin na jutro
Byłam łazic po sklepach chyba schody i stepper wieczorem
 
U mnie po wizycie w sumie bez zmian, szyjka miękka, ale jeszcze 1,5 cm długa, główka jest juz bardzo nisko. Szacowana masa +/- 3300g. Jak nic się nie zmieni to 17.01 mam zgłosić się na KTG.
 
A u mnie bylo 6h bolesnych skurczy i z jednego palca, zrobilo sie półtora, po badaniu skurcze zanikly i to chyba tylko zasługa tego zelu, bo po oxy nic nie idzie, koncze ostatnia pompe i wracam na sale. Ryczalam chyba z godzine z tej bezsilności. Jutro bede blagac o cesarke, bo jestem pewna ze trzecia inukcja nic nie da. Jak to mozliwe, ze od tygodnia nie moge urodzic:(:(:(:(
Matko !! Masakra czemu to tak sie dzieje ???

Ja mam rozwarcie 3/4 cm zero bolesnych skurczy ... Jutro termin mam :/

A moze to przez to ze to nie termin jeszcze ?
 
Maja przykro mi bardzo ze musisz sie tak męczyć, niestety czasem tak bywa że organizm nie reaguje na oxy. Może za bardzo się spinasz i blokujesz organizm?
 
Maja przykro mi bardzo ze musisz sie tak męczyć, niestety czasem tak bywa że organizm nie reaguje na oxy. Może za bardzo się spinasz i blokujesz organizm?
 
Dziewczyny ja dzis na msze poszłam gdzie rzadko odczuwam taka potrzebe to dzis poleciałam :)
Chyba tez bym poszła jakbym miała gdzie :)
Heheehhe
Z jednej strony mam ochote "poprzeginac" zeby przyspieszyć ale boje sie z tym rozwarciem szaleć bo moze pójść za szybko... Ehhhh H.E.L.P.
 
reklama
Do góry