reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

U mnie jak narazie nic się nie dzieje...biorę się dzis za sprzątanie może coś ruszy:-D
Maja trzymam kciuki!!!
Betiboop a ile się już swiecicie?
 
reklama
W sumie to 3 dni, ale pierwszego lampa była za wysoko ustawiona, drugiego wcale nie chciał leżeć dopiero 3go cały dzień z przerwami na jedzenie i noc. No i już od rana działamy:) musi być dobrze! Mycha ja dzień przed porodem bardzo dużo sprzatalam także polecam:) szwy już mi wczoraj zdjeli.
 
U mnie znów noc pod lampą, wynik wyszedł beznadziejnie bilirubina spadła o 1:( troszkę się podlamalam no ale cierpliwie siedzę i pilnuje może jutro się uda już wyjść do domu. Trzymam kciuki dziewczyny, niech Wasze porody uplyna w miłej aymosferze:))
Lampy i cycuś, nic więcej nie zrobisz... Trzymam kciuki!

Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka
 
U mnie szpital po remoncie to i pacjentek więcej ;) ja też 2 dnia po cc przyjechałam na patologię ciąży ale miałam fajna sąsiadkę :)

Maja O rany... no ale co zrobisz jak miejsc nie ma. Cierpliwości kobieto :)
 
Ulicha skaczesz na tej piłce? Bo js to przestaje - zle sie czuje po mam mega kłucia w szyjce i mam to w dupie a porodu nie przyspiesza ... Usiedzieć sie moge
 
U mnie dzisiaj termin z USG w nocy miałam jakieś dziwne skurcze przez 3 godziny co 10 minut nie za bardzo bolesne,chociaż z krzyża myślałam,że coś się zacznie dziać a tu po 3 godzinach spokój.
 
Wczoraj o 14 dostalam skurczy samoistnie, o 21 zabrali mnie na porodowke, porod byl straszny, nie chcieli mi dac znieczulenia, bo ktg im sie nie podobalo. No i o 1 w nocy zadecydowali o crsarce, bo malemu spadalo tento i glowka byla krzywo ułożona w kanale. Tak na swiat przyszedl Franio 3100 i 52cm. Teraz zabrali go na echo serca, bo byly jakies szmery, ale jestem dobrej mysli:). On jest taki slodziutki:*
Nasza weteranko!! Gratulacje ! Tobie sie należy złoty medal porodówki :):):)
 
reklama
Do góry