reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Efekt moich dzisiejszych kombinacji:
20191130_203824-1.jpg

W torbie sa wszystkie rzeczy potrzebne dla dziecka i moje ubraniowe.
Obok to czego nie da sie wcisnac - podklady.
Oddzielnie do jakiejs torby planowalam reczniki.
Ale brakuje mi jeszcze kosmetykow do higieny itp. /woda, ciastka, kubek i talerz/

Kupowac wieksza torbe czy pozostale rzeczy ladowac do 'reklamowek'?
 
Efekt moich dzisiejszych kombinacji:
Zobacz załącznik 1051535
W torbie sa wszystkie rzeczy potrzebne dla dziecka i moje ubraniowe.
Obok to czego nie da sie wcisnac - podklady.
Oddzielnie do jakiejs torby planowalam reczniki.
Ale brakuje mi jeszcze kosmetykow do higieny itp. /woda, ciastka, kubek i talerz/

Kupowac wieksza torbe czy pozostale rzeczy ladowac do 'reklamowek'?
Też miałam ten problem. Zanim kupiłam walizkę 100 l. na kółkach to miałam tabun manatkow... W myślach widziałam nie męża jak taszcze że sobą te trzy torby i w drugiej fotelik z dzieckiem...
Nie sądzę że będę zdolna (po nacięciu i zszyciu krocza) zdolna do dzwigania...
Taka walizka na kółkach choć ma duże gabaryty to dzięki temu że na kółkach to prosta w transporcie. Może nawet ja sama będę zdolna ją pchać do auta.
 
Też miałam ten problem. Zanim kupiłam walizkę 100 l. na kółkach to miałam tabun manatkow... W myślach widziałam nie męża jak taszcze że sobą te trzy torby i w drugiej fotelik z dzieckiem...
Nie sądzę że będę zdolna (po nacięciu i zszyciu krocza) zdolna do dzwigania...
Taka walizka na kółkach choć ma duże gabaryty to dzięki temu że na kółkach to prosta w transporcie. Może nawet ja sama będę zdolna ją pchać do auta.
Tez bym chetnie kupila tylko wyjscie do sklepu to jakas wyzsza akrobatyka - praca remont - priorytety meza. No i walizka to kolejny wydatek - juz mu wspominalam to krecil nosem.
 
Tez bym chetnie kupila tylko wyjscie do sklepu to jakas wyzsza akrobatyka - praca remont - priorytety meza. No i walizka to kolejny wydatek - juz mu wspominalam to krecil nosem.
Ja też nie chodzę po sklepach. Praktycznie 90% wyprawki zakupione przez Internet.
Chyba że miałabyś możliwość pożyczyć od kogoś taka walizkę...
 
reklama
Nie mam od kogo pozyczyc.
Poszukam w necie... Tylko na zywo mialabym wieksze wyobrazenie o gabarycie.
Ja kupiłam z amazon. W ogóle nie kierowałam się kolorem. Bo ceny bardzo różne a i komentarze również. Właśnie patrzyłam na cenę i komentarze.
Wybrałam taka gdzie cena rozsądna jak na moją kieszeń i wszystkie komentarze pozytywne. Biała z balonami czerwonymi... Nie za bardzo w moim guście ale ważne że jakościowo dobra i solidna.
Kiedy mi ja dostarczyli byłam pelna podziwu, bo jest bardzo ładna. Na zdjęciu nie ma tego uroku... Na żywo już tak.
 
Do góry