reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe zakupoholiczki - hity i kity styczniówek

Ja miałam laktator reczny Avent Isis i bardzo sobie chwale. Używałam również tych butelek. Miałam tez Tomme Tippe ale za dużo powietrza mój synek połykał, zawsze tak cmokal. Avent sa lepsze i trwale. Canpol to szybko ścierają sie napisy i nie ma pozniej miarki. Mialam tez NUK z czujnikiem temp, ale nie podobalo mi sie ze tyle części do rozkręcania oraz mycia i smoczki zle, ja wkręcałam z Aventu
 
reklama
Jesli chodzi o butelki to ja uzywalam gloenoe tomme tippe, aventa tez mam ale te pierwsze dla nas byly lepsze. Ale ogolnie polecam butelki (zapomnialam nazwe) takie z ktorych trzeba ciagnac jak z piersi matki, samo nie poleci i dziecko nie rozleniwia sie przy butelce. U nas bylo bardzo przydatne. Bo bylismy na wyjezdzie i ja w dzien dawalam czasem butle Vikiemu to pozniej nie chcial z cyca, wtedy zaczelam mu daeac z tej butli i do cyca wrocil ;-) .jak znajde nazwe to napisze.

Ja takie mialam

http://item.mobileweb.ebay.com/viewitem?itemId=270758911628

Te tez sa fajne.
http://www.amummyrecommends.co.uk/2013/08/lifestyle-dr-browns-anti-colic-bottles.html?m=1

Glownie chodzi o to by dziecko musialo ssac.
W tej pierwszej ss dea spoczki jak nie pociagnie to z tego niebieskiego nie przeleci do bialego. To jest jedyna butla ktora polecam bardzo bardzo :-)
 
Ostatnia edycja:
Aniia - suuuper zakupy kurde tak jestem przyzwyczajona do chlopakow ze jak ktoa pokazuje dla dziewczynki ubranka to siemrozplywam :) :)

Ja juz sie nie moge doczekac jak wyrusze na zakupy :) ale chcialbym zeby bylo wszystko co polecacie od pieluch po bujaki zsumowane i stworzony sklep jeden wejsc dziekuje do widzenia zmsiatami wyjsc i juz :)
 
tak jak mowi akuku te woreczki pachnace na zuzyte pampersy sa dobre:) ja moge osobiscie polecic Paklanki:)

wczoraj caly dzien spedzilam w Gdańsku na zakupach:) glownym celem byla ikea. Obejrzalam juz mebelki, ktore planujemy kupić naszej dzidzi:
Seria do pokoju dla dzieci HENSVIK - IKEA

poza tym kupiłam juz przescieradelka na materacyk, LEN Prześcieradło dziecięce - biały - IKEA
podusie plaska (tak awaryjnie wole juz miec:)LEN Poduszka dziecięca - IKEA,
kocyki, poszewki na podusie no i oczywiscie pare ciuszkow i drobiazgow do pielegnacji:)
 
Kasia suuuper :)

Wiecie co dałam po calosci no jeszcze dokupie ale... robilam podsumowanie ciuszkow i szokiem jest dla mnie ze np. Mam 17 sztuk koszulek z krotkim rekawem od 56 do 84 a wiecie ze nie mam pajaca ani jednego malego najmniejszy zaczyna sie na 63 a pozniej 68 a dziecko ubrac w szpitalu trzeba ale ze mnie zakupowiec jak z koziej dupci trąbeczka :///
 
ja tez przegladalam jakie ubranka mam i nie mam ani jednego kaftanika i tez wybieram sie w najblizszym czasie do sklepow zeby cos nabyc
 
reklama
pustiszi jeszcze zdazysz uzupelnic garderobe dzieciaczka:) troszke czasu jeszcze mamy:p
ja powiem szczerze,ze z ciuszkami ostroznie postepuje, zreszta mama caly czas mnie strofuje,ze nie ma po co duzo kupowac,bo dziecko szybko rosnie:) i to chyba prawda. Ja obralam taka strategie,ze jak na dzien dzisiejszy to z kazdego rodzaju ciuszkow to po ok 7 szt mam. I tak w miare bede dokupowala jak cos "trafie" fajnego. Zreszta sklepy mam ma miejscu wiec zawsze meza mozna wyslac, jakby czegos pozniej zabraklo:p a moj mąż ma bardzo dobry gust,wiec o to jestem spokojna;)
 
Do góry