reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

3x1 zarówno no-spa jak i magnez. czasem biore 4 x1 no-spy - jak sie kłade i mam kamień.

Od 2 dni również w nocy jak sie budzę (a budze sie co godzina) miałam twardy brzuch. Dziś w dzień już jest lepiej.

hmm, a może magnezu powinnaś więcej.. mg nie szkodzi.... ja biore mg 3x2TAB.... nospę niestety 3 x1 ...
a może Ci ta luteina pomoże...
mnie ostatnio brzuch też częściej się stawia..
gin robił mi więc ostatnio raz w tyg ktg by sprawdzić czy to nie skurcze....
bo kilka nocek też takich strasznych miałam...

a poza tym powiedz mi ty leżysz też w dzień? bo może jeśli byś leżała to byłoby lepiej...?
mi niestety leżenie ciągłe, które mam zalecone niewiele daje w tej kwestii akurat, ale dziewczyny które były bardziej aktywne a miały problem z brzuszkiem z twardnieniem jak zwolniły tempo i brały leki brzuch odpuścił....
 
reklama
sandrq zadzwonić pewnie nie zaszkodzi, ale ja z własnych panik wiem, że wiele dziewczyn, tak czytałam, miało wodę prawie po luteinie....ale były to upławy...
ponoć charakter upławów może się zmienić:tak:
a jeszcze na wątku z dolegliwościami ciążowymi dziewczyny doradzały jak samemu sprawdzić czy to wody płodowe nie lecą...specjalne wkładki, czy nawet złożona chusteczka higieniczna- jeśli przemoknie w kilka minut to najprawdopodobniej wody..
jeśli nie to nie... mam nadzieję, że nie pokręciłam nic...
i jeśli po wstaniu czujesz taką wilgoć to mi też lekarz mówił, że w pochwie może się zbierać resztka od luteiny a jak wstaniesz to musi wylecieć:sorry:
ale co wizyta u lekarza to zawsze większy spokój...
 
witam kochane!! ostatnio nie mam kiedy do Was zaglądać bo jestem na zwolnieniu a w domu niestety nie mam internetu. czasami jak jestem u kogoś to wpadam podczytac co u was...
 
sandrq zadzwonić pewnie nie zaszkodzi, ale ja z własnych panik wiem, że wiele dziewczyn, tak czytałam, miało wodę prawie po luteinie....ale były to upławy...
ponoć charakter upławów może się zmienić:tak:
a jeszcze na wątku z dolegliwościami ciążowymi dziewczyny doradzały jak samemu sprawdzić czy to wody płodowe nie lecą...specjalne wkładki, czy nawet złożona chusteczka higieniczna- jeśli przemoknie w kilka minut to najprawdopodobniej wody..
jeśli nie to nie... mam nadzieję, że nie pokręciłam nic...
i jeśli po wstaniu czujesz taką wilgoć to mi też lekarz mówił, że w pochwie może się zbierać resztka od luteiny a jak wstaniesz to musi wylecieć:sorry:
ale co wizyta u lekarza to zawsze większy spokój...
Zgadzam sie z tym :tak:i tez radze jednak zadzwonic:tak:
 
hmm, a może magnezu powinnaś więcej.. mg nie szkodzi.... ja biore mg 3x2TAB.... nospę niestety 3 x1 ...
a może Ci ta luteina pomoże...
mnie ostatnio brzuch też częściej się stawia..
gin robił mi więc ostatnio raz w tyg ktg by sprawdzić czy to nie skurcze....
bo kilka nocek też takich strasznych miałam...

a poza tym powiedz mi ty leżysz też w dzień? bo może jeśli byś leżała to byłoby lepiej...?
mi niestety leżenie ciągłe, które mam zalecone niewiele daje w tej kwestii akurat, ale dziewczyny które były bardziej aktywne a miały problem z brzuszkiem z twardnieniem jak zwolniły tempo i brały leki brzuch odpuścił....

Od 1,5 tyg leze w dzień (wcześniej 1,5 tyg w szpitalu), a wcześniej pracowałam i wybierałam materiały wykończeniowe do mieszkania - wiec dość intensywnie.

Czasem wstanę jak juz mnie boki bolą. wczoraj i przedwczoraj byłam na wizytach i usg u gina wiec nieco pochodziłam. Moze to za duza dawka wysiłku była po tym lezeniu. Powiedzieli mi, ze na krótki spacer moge sie wybrać

Czy moge potem przerwać branie tej luteiny? np za 3 tyg? czy wywoła natychmiastowe skurcze, czy też nie? ...kurcze nie wyptałam o to wczoraj....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jolcia, może faktycznie te wizyty.... ja jak ciągle leże to po głupiej wizycie jestem wypompowana.. mi lekarz na jakimś etapie pozwolił na spacery - cieszyłam się, ale okazało się że twardnień było więcej i bóli więc musiałam odpuścić...

Dziewczyny właśnie na TVP2 leci program o grypie, zatem uciekm....
 
reklama
ehhh czuje sie jak bym przebiegla z 10 km jestem wypompowana chce mi sie spac a zasnac nie moge... i niewiem po czym to. dzis bylam tylko na spacerku w lesie i do tego krzyz boli :-(
 
Do góry