reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

ej to jeszcze nic, ja kiedys pracowalam w wydawnictwie "dla panów" co by nie było na stanowisku specjalisty ds. marketingu;-) tam to dopiero fajnie bylo;-)
 
reklama
Witam drogie Panie :-) Moja córeczka urodziła się 13-go stycznia :-) Ale ząbków jeszcze nie widać :-( Chociaż jest marudna i trze dziąsełka, to jak przejechałam palcem po dziąsełkach, to nic tam nie wuczułam, żeby coś kiełkowało :-( Ale już mój skodur trzyma się rączką za stopę :-) Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamy i ich pociechy :-)
 
agbar, gratuluję ząbka! Tak się zastanawiam, że wróżka zębuszka to chyba później, jak mleczne zaczną wypadać, co?



Nie :-p:-d
tęskniłyśmy, w końcu muszę mieć kogo gonić po wątkach! :-d

a ja wróciłam z tej firmy, do której mnie up skierował i wiecie co? Facet zaproponował mi pracę! W domu!!! Zaznaczam, że poszłam z wózkiem ;-)
powiedział, że mogę w domu pracować, telemarketing, wyszukiwanie klientów i przetargów, dostanę fona i raz w tygodniu mam pokazać się w firmie. Bo mu moje kwalifikacje odpowiadają i mnie chce ;-)
powiedziałam, że muszę się zastanowić i z mężem pogadać.
No i żebym nie straciła zasiłku, to możemy wiadomo jak to załatwić ;-)
kurde, po raz pierwszy robota sama do mnie przyszła.
I tak sobie myślę, że warto spróbować, trochę się boję, czy mała mi pozwoli, bo m w nadgodzinach, ja cały czas sama i te telefony raczej w godzinach spacerowych, więc troszkę musiałybyśmy się zreorganizować.
Ale praca tylko w tygodniu, więc w sumie mogę sobie kontakt wydrukować i nawet na spacerze dzwonić. Jak to mówi johnny bravo - oh mama!!!:-d

gratulacje!!!!
 
Agbar, gratuluję ząbka! Tak się zastanawiam, że wróżka zębuszka to chyba później, jak mleczne zaczną wypadać, co?

Chyba tak....
Gratuluje pracy...:-)



Ja Wam powiem,ze sie balam tego pierwszego zeba jak ognia...Zdaje sobie sprawe,ze przy nastepnych wcale nie musi byc tak samo i moze byc gorzej. Nas ten zabek kosztowal dwa dni marudzenia,braku apetytu i trudnosci w zasypianiu,w dzien budzenie sie z placzem i krotkie spanie.Noce na szczescie przesypial jak zawsze tylko rano wstawal w nieco gorszym humorze a normalnie to od rana ma banana na buzce.Teraz juz wiem,czego sie moge mniej wiecej spodziewac...
 
Chyba tak....
Gratuluje pracy...:-)



Ja Wam powiem,ze sie balam tego pierwszego zeba jak ognia...Zdaje sobie sprawe,ze przy nastepnych wcale nie musi byc tak samo i moze byc gorzej. Nas ten zabek kosztowal dwa dni marudzenia,braku apetytu i trudnosci w zasypianiu,w dzien budzenie sie z placzem i krotkie spanie.Noce na szczescie przesypial jak zawsze tylko rano wstawal w nieco gorszym humorze a normalnie to od rana ma banana na buzce.Teraz juz wiem,czego sie moge mniej wiecej spodziewac...


Nie ma się co straszyć i nakręcać bo może być różnie ale wiem z doświadczenia i opowiadań innych rodziców że najgorzej jest kiedy wychodzą kły - one najbardziej bolą dziecko.
 
Witam się szybciorem bo z pracy;-)
Aga gratulacje ząbka:-D
Roxeen też trzymam kciuki i jak zwykle będzie dobrze ale sorry jak Ci się władza nie podoba to tym bardziej powinnas głosować !

Wracajac na moment do wczorajszych wyborów, demokracja na tym polega , ze trzeba zaakceptować wole większosci problem w tym,że jak 40% nie głosuje to jaka to większość???:confused:
Ja też nie mam super faworyta ale pewna jestem, że z wyboru Jarka tylko same problemy dla kraju wynikną !!!!!....i jak stare babcie po wojnie mówiły: aby strzec się polityków z manią wielkości i kompleksem niższości!!!!
Każdy ma swoje preferencje ale niech je wyraża!!!

Pasibrzuch bardzo podoba mi sie Twoja postawa, nawet skreślić wszystkich ale nie być biernym!

ale na temat,
czy któraś z Was kupowała już nowy fotelik do samochodu?
Czytam od kilku dni dane z testów ADAC i nie wiem czy decydowac sie na wersję z Isofixem czy bez, bo najpierw w ogólnym info pisza , ze sa ezpieczniejsze a potem w czołówce sa te bez i troche opinii słyszałam , ze potrafią się z bazy wypinać? :baffled::confused:
 
Witam się szybciorem bo z pracy;-)
Aga gratulacje ząbka:-D
Roxeen też trzymam kciuki i jak zwykle będzie dobrze ale sorry jak Ci się władza nie podoba to tym bardziej powinnas głosować !

Wracajac na moment do wczorajszych wyborów, demokracja na tym polega , ze trzeba zaakceptować wole większosci problem w tym,że jak 40% nie głosuje to jaka to większość???:confused:
Ja też nie mam super faworyta ale pewna jestem, że z wyboru Jarka tylko same problemy dla kraju wynikną !!!!!....i jak stare babcie po wojnie mówiły: aby strzec się polityków z manią wielkości i kompleksem niższości!!!!
Każdy ma swoje preferencje ale niech je wyraża!!!

Pasibrzuch bardzo podoba mi sie Twoja postawa, nawet skreślić wszystkich ale nie być biernym!

ale na temat,
czy któraś z Was kupowała już nowy fotelik do samochodu?
Czytam od kilku dni dane z testów ADAC i nie wiem czy decydowac sie na wersję z Isofixem czy bez, bo najpierw w ogólnym info pisza , ze sa ezpieczniejsze a potem w czołówce sa te bez i troche opinii słyszałam , ze potrafią się z bazy wypinać? :baffled::confused:


Dobrze babcia mówi - krótko i na temat.
Co do fotelików z bazami nie wszystkie się wypinają - nie pamiętam które ale któreś zostały wycofane (oczywiście w Polsce jest z tym różnie, niektóre sklepy które mają te foteliki powinny informować ludzi i im wymieniać bazy ale kilku nawet o tym nie wiedziało - oglądałam jakiś program) - mogę poszperać w necie bo nie pamiętam które to były. Ja dla starszej mam recaro - i uważam że są to jedne z najlepszych fotelików
 
No, u nas niedługo nowy fotelik będzie na tapecie, bo ten, który mamy to ledwo ledwo...

ej to jeszcze nic, ja kiedys pracowalam w wydawnictwie "dla panów" co by nie było na stanowisku specjalisty ds. marketingu;-) tam to dopiero fajnie bylo;-)
:-D:-D:-D kurde fajnie, zawsze to coś innego.


Witam drogie Panie :-) Moja córeczka urodziła się 13-go stycznia :-) Ale ząbków jeszcze nie widać :-( Chociaż jest marudna i trze dziąsełka, to jak przejechałam palcem po dziąsełkach, to nic tam nie wuczułam, żeby coś kiełkowało :-( Ale już mój skodur trzyma się rączką za stopę :-) Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamy i ich pociechy :-)

Witam!

Czekam na M i będziem rozmawiać, bo jak mam pracować, to trzeba wsyściutko zaplanować, ze hej! Bo raczej nie dam sobie z wszystkim rady. Czyli kartka i podział obowiązków, np. odkurzanie to jego działka itp. Kurde, czy ja się nakręcam? :eek:
A nawet nie wiem jeszcze, ile facet chce mi dać. Ale każdy grosz dobry, a wątpię, żebym się bardzo napracowała.
 
reklama
Dobrze babcia mówi - krótko i na temat.
Co do fotelików z bazami nie wszystkie się wypinają - nie pamiętam które ale któreś zostały wycofane (oczywiście w Polsce jest z tym różnie, niektóre sklepy które mają te foteliki powinny informować ludzi i im wymieniać bazy ale kilku nawet o tym nie wiedziało - oglądałam jakiś program) - mogę poszperać w necie bo nie pamiętam które to były. Ja dla starszej mam recaro - i uważam że są to jedne z najlepszych fotelików

My tez powoli szukamy i zastanawiamy sie wlasnie nad Recaro_Opinie ma raczej dobre.
 
Do góry