reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Suknie ślubne dla Anineczki

anieczko moja siostra ma świra na punkcie kolory baby blue już kilka lat (od kiedy dowiedziała się że to ulubiony kolor Justina Timberleka) i do dziś jej zostało i ma 99 % ciuchów w tym kolorze:)
i jak jej pokazałam twoją kieckę to zaczęła marudzić swojemu narzeczonemu że chce ślubu ;D
 
reklama
anineczka pisze:
Z racji tego ze to very very skromny slubik, kupilam something like this ;D

Ale wam kochane moje, najdrozsze wrzesnioweczki dziekuje za szperanie,wyszukiwanie i wszystko wszystko.

Baaardzo ładna sukienka. Tylko mogłabyś pokazać jak wygląda na Tobie....
 
edyta27 pisze:
anineczka pisze:
Z racji tego ze to very very skromny slubik, kupilam something like this ;D

Ale wam kochane moje, najdrozsze wrzesnioweczki dziekuje za szperanie,wyszukiwanie i wszystko wszystko.

Baaardzo ładna sukienka. Tylko mogłabyś pokazać jak wygląda na Tobie....
Chyba nie moge bo ponoc sie nie zaklada przed slubem, pecha to przynosi.
A pozatym do tego potrzebna jest cala oprawa, czyli fryz,make-up ,buty ktorych jeszcze nie kupilam ::)
Ale to juz tylko 3 tygodnie ;D no ponad 3 ::)
 
reklama
Do góry