reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Suknie slubne...

Leyna pisze:
Maj pewnie wolny, bo ze względu na przesądy mało par decyduje się na ślub w maju.

No nie wiem... Jak bralismy slub, to mielismy niewaski problem z sala na wesele. Ale udalo sie tak jak sobie wymarzylismy. I pogoda cuowna byla, i bukiet mialam wiosenny: biale tulipany, niezapominajki, narcyzy - poprostu cudo...
A tak na marginesie to craz mniej osob ma opory przed majem... Czyktos wie skad wzial sie ten przesad? Bo ja nie wiem...
 
reklama
pati80 pisze:
a masz zdj slubne???????????

mam :) niestety wszystkie co ładniejsze wklejone już do albumu, zostały takie nędzne resztki ;) ale wkleje co mi tam :laugh: choć te skany nie są najwyraźniejsze

jedno jest z USC żebyś mogła zobaczyć moją wersję sukienki (zamiast bieli wybrałam ecru, kazałam skrócić tren i uszyć inny gorset)
a drugie jest z sesji zdjęciowej z ogrodu botanicznego
 
nonono ładniutko ja uwielbiam roz albo czerwien ale niebieskie mam oczy wiec tez by chyba pasowalo
 
widze pati ze masz taki sam problem jak ja...ja sobie wymyslilam sukienke i dodatki, ale teraz nie moge kupic materialu na dodatki...zastanawiam sie czy ja musze miec takiego pecha

z zaproszeniam tez problem...wymyslilam..juz zdobylam papier i potrzebne rzeczy tylko ze wstazki takiej jak ja chce wlasnie nie ma..jest tylko kawalek i brakuje reszty...a tak juz sie nastawilam :(

mam nadzieje ze jednak sie uda
 
Kobiety, przesad o maju wzial sie z tego samego, co inne przesady. Podobno powinno brac sie slub w miesiacu, w ktorego nazwie jest litera "r" bo inaczej zwiazek nie bedzie szczesliwy. My bralismy slub w lipcu i wcale zadnymi przesadami sie nie przejmowalam :D Lipiec jest dla nas obojga miesiacem rocznic - rozpoczecia naszego zwiazku, no i slubu teraz, mnostwa urodzin i imienin w rodzinie (miedzy innymi meza urodziny, moje imieniny, imieniny naszych mam...) wiec musial to byc lipeic :) Usmieje sie jeszcze jak nasze dziecko sie urodzi tez w lipcu, tak na dodatek. I moze jeszcze 26, tak jak moj maz ;) ;D
 
reklama
Do góry