reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Suknie slubne...

Pati, prawdopodobnie Asmodis chodzi o slub konkordatowy: slub koscielny ze skutkiem cywilnym. Mialam wlasnie taki. I dokumenty dot slubu cywilnego podpisywalam po zlozeniu przysiegi malzenskiej w kosciele.
 
reklama
Ja tez miałam ślub konkordatowy...w 2003 roku to było.. w sierpniu..jak ten czas leci..wydawało by sie ,ze tak niedawno(moze moja dzidzia sie urodzi w rocznice ślubu ..15 sierpnia..miło by było dostac taki prezent.. :D
 
jutro albo w srode wkleje zdjecie brzuszka

suknia sie szyje ale moge pokazac na podstawie czego sie sugerowalam, oczywiscie sa tez moje male zmiany...ale nie moge pokazac jak teraz wyglada bo jeszcze jej nie mam
 
a to zdjecie sukni

70614df.jpg[img]
 
reklama
Do góry