reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Święta, PREZENTY :) i takie tam :)

My jesteśmy w kropce, kompletnie nie wiem co kupić, samochód zdalnie sterowany czy jakąś lalke dla chłopców typu Action Man, więcej klocków (jakie, bo ostatnio zaczął się juz bawić Lego Basic), czy jakąś fajną grę edukacyjną, a tu rodzinka naciska co kupić :-(
 
reklama
Ewitka - ja stawialabym na klocki :-) Pawelek je szybko opanowal ,wiec spokojnie jzu jakies perspektywiczne mozesz mu kupic :tak::tak::tak:
 
Życzę Wam Serdecznych spotkań rodzinnych,
pukania do drzwi,
przyjaznych twarzy,
dużo radości,
serdecznych objęć, pocałunków,
szczęśliwych wspomnień,
aby Wasze święta były właśnie tym czym powinny być:
odrobiną ciepła w środku zimy, światłem w mroku.
 
Hey! jest tu kto?:tak:

A jakie prezenty w tym roku planujecie kupić dla naszych 3 latków:happy2:
ja jestem w fazie zastanawiania się, ale nic konkretnego do głowy mi nie przychodzi
 
u nas furore zrobil chomik z Zu zu pets - nie wiem, jak się pisze, ale jakoś tak się sluszy.

Spi z nim już od ponad tygodnia:)) Domek bez sensu, ale samego chomika warto dzieciakowi sprawić:)
 
reklama
Do góry