reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Święta- tradycje, zwyczaje, potrawy, prezenty

hehehe, ja jak pierwszy raz usłyszałam "BABKA MAJONEZOWA" oszalałam, a raczej pomyślałam, że twórca oszalał... Ale ciekawośc wygrała i spróbowałam no i OSZALAŁAM ale z zachwytu :p :)

Muszę poszukac przepisu (dawno nie piekłam) ale jak znajde i upiekę to na stówe będzie na moim blogu (pewnie w piątek jakos ale jak się wezme za się i bedzie mi sie chciało znalezc przepis w mojej stercie wrzuce przepis szybciej)
 
reklama
a do nas rodzice moi przyjadą pewnie w niedzielę na śniadanko-obiad :)))
idziemy w sobotę poświęcić Benka i koszyczek z jedzonkiem :) A w planach na pewno będzie
- schab ze śliwką (bo świnka u dziadków oberwała w głowe i zapenwi nam jedzonko) robiony przez mamę
- jakieś ciasto co zrobi misiu
- sernik krakowski dla taty
- sałatka - myśle zeby zrobić taką jaką odkryła moja sąsiadka ostatnio : kurczak w gyrosie na kawaleczki, do tego pomidor ogórek salata lodowa i sos (smietana plus majonez plus ociupinka tej pasty czerwonej węgierskiej ostrej) P R Z E P Y S Z N E !!!!
- standardowo jajka z chrzanem i majonezem
- szynki kiełbasy i inne mięsiwa :)

a co święcicie w koszyczkach? :) u nas w ostatnie swięta była :
sól pieprz,
chleb,
kiełbasa
jajka
tata dorzucił od siebie oliwki czarne bo uwielbia
babka piaskowa
chrzan :-)
 
Do góry