reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Świętochłowice mamusie obecne i te przyszle,zapraszam na forum

Kamuzo gratulacje.
Napewno znajdzie się jakieś rozwiązanie. A może prywatny żłobek? Na nianię to chyba trzeba wydać majątek:dry:. Ja mam nadzieję, że małego przyjmą do przedszkola gdy skończy 2,5 roku. Dłużej w domu nie chcę siedzieć. Kto wie- może też pomyślę wczesniej nad żłobkiem, ale zapisanie do żłobka chyba graniczy z cudem, tylu jest chętnych :baffled: Zależy mi na tym, by maly jak naszybciej miał kontakt z rowieśnikami.

O mojego skarba także jestem strasznie zazdrosna, znam te nerwy:tak: Z tym, że u mnie jest odwrotnie:-D. Kubuś z babcią praktycznie nie ma kontaktu. Moja mama jest osobą strasznie zapracowaną i zawsze zmęczoną. Już się kilka razy zdarzyło, że Kubuś się rozpłakał gdy go wzięła na ręce. Jej się zrobiło przykro a ja byłam szczęśliwa, że dziecko jest spokojne tylko u swojej mamusi. Mężowi synka odbieram jak tylko zakwili, gdy tylko wezmę go na ręce od razu się uspokaja. Daje mi to ogromną satysfakcję:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja też chyba jestem zazdrosna o dziadków, że np. ją karmią nie tak, jak ja itp., ale wbijam sobie w łepetynę, że przecież nie muszą wszystkiego robić, jak ja, a krzywdy jej nie zrobią ;-)
Jutro idziemy na szczepienie (chyba, bo jeszcze nas nie umówiłam :-D) i dowiem się, ile waży mój klocuszek. Wszyscy sąsiedzi mówią, że rośnie jak na drożdżach i jest duża. No ale to ja też wiem, czuję to zwłaszcza, jak ją z łóżeczka wyjmuję :-D
 
witam

U mnie jeszcze conajmniej 2 lata siedzenia w domu:baffled:
Za rok mam zamiar starsza wygonic do przedszkola, a za 2 lata Agate;-)

Pasibrzuch, tez jutro wybieramy sie na szczepienie;-)Tylko nie przenieslismy sie jeszcze po ostatniej "przyjemnej" wizycie w tej przychodni wiec wysyłam P. Moja noga tam juz nie stanie, bo mam dosc tej baby:wściekła/y:Ciekawa jestem ile Agata waży... ;-)
 
Pasibrzuch... tak dokładnie, chyba byłas na wsi jak miałam z nia "przygode". Nigdy wiecej, ta baba juz dawno jest wypalona zawodowo. Idziemy do Ziemkowej jutro;-)

Co do przedszkola... wszystko zalezy od przedszkola, ale z reguły jest to 2,5 roku i dziecko potrafi samo jesc i zgłasza potrzeby fizjologiczne, choc pierwszenstwo maja dzieci po 3 urodzinach ponoc... .
 
dziewczyny hej

prosze doradzcie mi .. prosze fajnego ginekologa w swietochłowicach lub chorzowie (najlepiej takiego który pracuje w szpitalu w swietochłowicach)

ja bede rodzila w styczniu 2011..

chodze teraz prywatnie do lekarza w katowicach, ale mnie strasznie na kase naciaga
chciałam rodzic na strzelców ale mi odradzono
 
Elfa a dlaczego nie chcesz rodzic na Strzelców Bytomskich?ja tam rodziłam i byłam zadowolona.Co prawda było to 4 lata temu ale miałam bardzo fajną położną która odbierała mi poród.Czułam podczas porodu wsparcie z jej strony.A lekarza mogę Ci polecic z Chorzowa do którego ja chodze,sympatyczny i nie naciąga.Henryk Kędziora ul.Katowicka 75(parter) tel.601475486
 
Napiszę Wam może coś więcej o sobie.Mam 24 lata i od kwietnia nie pracuję.Narazie siedzę z synkiem w domu,szukam pracy i jeśli uda mi sie znaleśc to syn pójdzie do przedszkola-niestety musze go zapisac do prywatnego bo(przez sytacje życiową) nie zapisałam go do przedszkola w marcu gdy była rekrutacja.
 
reklama
thx Martyna na namiar na ginka

czemu nie chce rodzic na strzelców? bo straszą mnie , że rzeźnia itp.. i zwątpilam, dlatego pytam o zmiane lekarza bo chodze do takiego, który pracuje własnie w szpitalu na strzelców
 
Do góry