reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafa malucha

Dzięki dziweczyny :-) właśnie szukam jakiejś niedrogiej ;-) zależy mi tylko na zasięgu i czystości sygnału :tak: reszta bajerow zbędna ;-):-p
 
reklama
Moze znacie kogos, kto potrzebuje ciuszkow dla dziewczynki? Mam cala szafe dziewczynskich Misi ubranek. Uniseksy oddalam znajomej dla synka, ale zostala masa rzeczy dla dziewczynki...sukieneczki, kurtki itp - wszystko co kolorystycznie do chlopca nie pasuje. Chetnie to oddam, jesli znacie kogos, kto by chcial, prosze o cynk ;-) Troche szkoda mi nowe i prawie nowe ciuchy wyrzucac a w szafie juz sie nie mieszcza.

Ooo..Sorga, moze Ty chcesz dla Tami? Rozu malo, bo tez nie lubie ;-) Piszac dziewczynskie mialam na mysli glownie aplikacje na ciuszkach - motylki, serduszka itp...wstyd w to chlopaka ubrac ;-)
 
Ostatnia edycja:
luka fajne te torby :tak:
zajęło mi kilka dobrych minut, żeby dojść co to znaczy lanczówki:zawstydzona/y::-D
oj czas najwyższy, żeby junior wyskoczył z brzucha, bo z mojego mózgu nic nie zostanie:laugh2:

Jola ja mam phillipsa, taka najprostsza wersja i jest ok.
 
Iza mam interesowne pytanie do Ciebie ......:zawstydzona/y:
Masz gdzieś w pobliżu sklep Victoria`s Secret ? (taki nie tylko z bielizną ale też z ubraniami)
 
Luka-mam Victoria's secret ale z ciuchami? ojej to oni ciuchy tez sprzedaja? nie wiedzialam :-) Musze poszperac w necie. Tam gdzie czasem zaglaam to nie ma ciuchow, ale moze sa w miescie jeszcze inne.
 
reklama
Do góry