reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szaleństwa zakupowe dla Dzieci i Mam oczywiście :D!

reklama
Pościel fajowa :-)

A co do chusty, to ja nie jestem przekonana. Przede wszystkim, kto Ci ją będzie wiązał? Bo sama chyba sobie z tym nie poradzisz :dry::eek:

Na poczatku zawsze ktos musi pomagac.
Ale dochodzi sie do wprawy i bez problemu samemu wiaze.
A chusta jest duzym udogodnieniem.
Moje znajome, które mają bardzo sobie chwalą.
 
moja przyjaciolka uczy mlode mamy jak wiazac chusty i to na poczatku jest trudne ale po pewnym czasie smigasz jak ta lala w 5 sek :tak: :-D
 
Hej dziewczyny nie chcialaby któraś z Was kupic wiosennego kombinezoniku mam 3 i tyle mi nie potrzeba a kasa mi sie przyda .Cena każdego to 20zł( w tym przesyłka)Są one używane ale w idealnym stanie:biggrin2:

Ten turkusowy jest z 5-10-15 rozmiar 62.

A ten drugi rozmiar 62/68 bez firmowy.
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)


Jak cos piszcie na priva
 
Kurcze,szkoda,że wczesniej ich nie wystawiłaś,ja szukałam długo kombinezoniku,kupiłam dopiero co,a te Twoje ładne i kolor by odpowiadał,a do tego niedrogie:tak:,no ale cóż:sorry2:
 
Joasiu ja kupilam buciolki "welniane" i polarek taaaaki mieciutki, ze trudno mi bylo sie oprzec. Aaa, i sukieneczke z S.Olivier za 2 eu (uzywana oczywiscie hehe) ale sliczna. Wogole to zagladam na "flohmarkty" i upoluje czesto cos fajnego.
 
reklama
Do góry