reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki w ciąży :)

reklama
butterfly Pani w informacji powiedziała mi, że można dopiero zarejestrowac urodzone dziecko, ponieważ potrzebują PESEL dziecka. Chociaż Pani zapewniała mnie, że miejsc jest duzo nawet dla tych dzieci urodzonych w listopadzie.

Ja z Oliśkiem byłam na takim badaniu wtedy finansował to Mc Donald- bardzo chwalę i polecam:tak:
 
U mnie zmienia się to jak w kalejdoskopie :) W sumie przez całą ciążę to miały być Police ponieważ w zeszłym roku rodziła tam moja koleżanka i bardzo chwaliła opiekę i warunki. Jednak im bliżej porodu tym więcej wątpliwości, niejasności i obaw. W necie jest trochę niepochlebnych opinii i od znajomych też się coś nie coś słyszy ale nic konkretnie. Prawda jest taka, że co poród to inna opinia. Faktycznie wszystko zależy od tego jak trafimy. Na dzień dzisiejszy wybrałam szpital wojskowy na piotra skargi. Mam do niego najbliżej. Ma dobre opinie a no i czekam na najświeższe informacje gdyż inna kumpela rodziła tam na początku maja. Mój lekarz pracuje w Zdrojach ale sam powiedział, że w każdym szpitalu chcą naszego dobra, a on nie jest w stanie zagwarantować że będzie obecny przy moim porodzie. i przyznał że w Zdrojach są tłumy. W sumie to dziwne bo kupę kasy bierze za wizyty...


Butterfly dzięki :)
 
Jak uzyskam informacje od koleżanki o wojskowym to przekaże je tutaj. Chociaż zastanawiam się czy nie udać się osobiście do szpitala po info bo z tego co wiem to można zwiedzić oddział w każdy dzień w godz od 9 do 12. Tylko siły potrzebne są :)
 
Dziewczyny potrzebuje namiary na dobrego ginka...musz zrobic usg przezierności karkowej itp... u mojej ginki usg sie cos zepsuło i nie mogła dokładnie zobaczyc.

Oczywiście cena tez zeby mnie nie zabiła :szok:
 
Ja mogę polecić dr Bilara przyjmuje na kasprzaka 2a (vitrolive), ceny raczej wysokie, niestety nie powiem ile kosztuje samo usg gdyż zawsze płacę razem za wizytę.


Edzia1509 uzyskałam na razie takie informacje o wojskowym- opieka rewelacyjna, mało rodzących więc położne są na każde zawołanie, przemiłe,. Dla dziecka trzeba mieć tylko pieluszki i chusteczki. Podkłady dają. Porodówka jest z 3 łóżkami które są oddzielone tylko parawanami - tu jest minus- kumpela miała farta rodziła sama. Czekam na dalsze informacje od niej na temat tych znieczuleń o które pyatałaś.
 
dr Bilara przyjmuje na kasprzaka 2a (vitrolive)
ale maja bardzo dobry sprzęt:)
przy okazji ta Pani doktór pracuje w policach jak i większość zespołu tej firmy:)

 
reklama
Do góry