reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki w ciąży :)

reklama
witam wszystkie mamy:)
ja juz rozpakowana jestem:)
rodziłam w szpitalu na Piotra Skargi -POLECAM!!!!
Marcel Dominik urodził się 28.05.2012 kilka dnie przed terminem.
miałam cesarke.nie dałam rady urodzic silami natury,rozwarcie nie postępowało.
dzis mija 10 dzien po porodzie.blizna po cięciu ładnie się goi,coraz mniej boli.
mili lekarze,połozne i pielęgniarki.
na porodówce nie ma tłoku.
dla dzidzi tylko pieluszki i chusteczki nawilzane trzeba zabrac.
ubieraja w szpitalne ubranka.
swoich nie ma sensu zabierac.
wszystkim ciężaróweczkom na finiszu życzę miłego porodu:))))
 
moni gratulacje!!!!!!!! ostatnio się zastanawiałam jak się trzymacie :) to w którym tygodniu Twój Skarb znalazł się na świecie???
 
Edzia1509 moj synek Marcelek urodzil się 38/39 tydz:)
a jak Wy sie czujecie,widzę,ze będzie córcia:)
ja sie cieszę,że poród mam już za sobą:)
trzymaj się i miłego rozpakowania:)
buziaki
 
Moni Super, że masz już Marcelka przy sobie. ;).
My musimy jeszcze leżeć przez ta skracajaca sie szyjke. Tydzień temu już tylko 1.5 cm miała... No nic, w poniedziałek kolejna wizyta i już chyba odstawiamy leki te, które powstrzymywaly mi skurcze i czekamy na rozwój sytuacji ;).

A powiedz Moni czy w Wojskowym są dostępne jakieś formy znieczulenia i czy rodzilas z mężem?
I ile probowalas rodzić dopóki nie zrobili Ci cesarki??

Dużo zdrowka dla Marcelka ;).
 
biggrin.gif
Rodzilam 17 godz zanim zrobili mi cesarke:)bardzo chcialam urodzic naturalnie.dostawalam chyba cos dozylnie na zlagodzenie bóli:) mozna rodzic z mężęm:)mozna z nim tam siedziec i sie męczyc na porodówce,zawsze mąż to jakas rozrywka:)samej nudno troche,wsparcie jak najbardziej wskazane:)
trzymam kciuki za Was:)daj znac jak juz będzie po wszystkim:)
buziaki
 
Moni i nie pobierają opłat za to że jest mąż? Jak rodziłam Zuzię 2 lata temu w zdrojach to było trzeba płacić... około 100 zł chyba, nie pamiętam.

Ja będę rodzić w Zdrojach lub na pomorzanach- tu mam najbliżej z Podjuch...
 
Byłam wczoraj u tego Dr Czajkowskiego...super lekarz...wszystko ładnie opisywał co gdzie sie znajduje ...dzidzia jest zdrowa i dobrze sie rozwija..oczywiscie płec juz znana :0 i bedzie to dziewczynka :)
 
reklama
LilithGoth, wooow, gratuluję poznania płci! Weź jednak poprawkę na to, ze na tak wczesnym etapie ciąży zdarzają się pomyłki, zatem lepiej jeszcze poczekaj z zakupem różowych sukieneczek :)
Ja chyba się wybiorę do Czajkowskiego na usg połówkowe. Czy on na swoim sprzęcie ma również widoki 3D/4D?
 
Do góry