reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia

Brawo Maciuś....

U nas jak pisałam wsio wróciło do normy...wysypka zeszła i w czwartek rano już ani śladu nie było (a była tak czerwona jakby leżała cały dzień na słońcu:szok::szok::szok:
 
reklama
Trzymajcie kciuki - jutro nasza kolej. Do standardowego szczepienia dokładamy ospę. Powaliła mnie cena - 195 zeta:baffled::baffled::baffled: Ech.............cóż robić:tak::tak::tak: Na szczęście wydatek ten był przewidziany w naszym budżecie:-):-):-)
 
My na ospę też nie szczepimy bo co roku miasto funduje dzieciom złobkowym, jakby Mały chodził do złobka od sierpnia to by się załapał a tak jak nie przechoruje to za rok:tak:
 
My już po. Było spoko mimo 2 syren po każdym wkłuciu. No ale to dla mnie nic dziwnego, bo jakby ktoś mnie tak rączkę potraktował, to albo bym zacisnęła zęby (dorosła ponoć jestem), albo bym konkretną wiązanką pojechała:tak::tak::tak: Tak więc było trochę łez, ale bardzo krótko:-) Jestem dumna z mojej córeczki. Na razie żadnych objawów poszczepiennych nie widać ale wiem, że na to jeszcze czas. Wczoraj Jula była trochę marudna i mniej jadła, ale nocka już była spokojna i dzisiaj wydaje się, że wszystko jest w normie. Zobaczymy:sorry2:

W styczniu przypominające dawki 5w1, a my chyba zdecydujemu się na pneumo. Teraz są dwie dawki i jak budżet pozwoli, to zaszczepimy w październiku, a potem w listopadzie. Co z tego wyjdzie, nigdy nie wiadomo:rofl2: Taki jest plan:blink:
 
reklama
Julcia gratulacje:-):-):-):-)dzielna z Ciebie dziewczynka:tak::tak::tak:
Magdzik a ja będę płacić za ospę 150 zl:baffled:
Kubus kciuki zacisnięte:tak:
 
Do góry