reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia

U nas też szczepią dopiero w 13-14 miesiącu . Ja myślałam że wcześniej i ostatnio zadzwoniłam Pani zapisała nas na luty:-) więc jeszcze czekamy
 
reklama
Witam.Moja wnusia ma 2m-c i 10dni mieszka w niemczech a wczoraj została zaszczepiona szczepionką 6 w1 i Prevnar przeciw pneumokokkom.To wszystko ramach kalendarza szczepień bezpłatnie i bez pytania czy ona się na takie szczepienia zgadza.:szok: Mała jest zdrowa ssie pierś więc dlaczego szczepią na pneumokokki i to w jednym dniu dwie szczepionki w udo:-( martwię się czy taka ilość szczepień jej nie zaszkodzi!!!!!!!!może ktoś mnie uspokoi.Pozdrawiam
 
U nas wzywają do szczepienia i nie trzeba o niczym pamiętać.

Szczepienie MMR miałam wyznaczone 3 dni po skończeniu roczku przez Agnieszkę. Dobrze mówicie, że to szczepienie jest w 13-14 miesiącu życia. 13 miesiąc zaczyna się jak dziecko skończy rok, a 14 jak skończy 13 miesięcy. Tak więc roczniaki mogą być już szczepione (lub za miesiąc).

z kalendarza szczepień: Określony w części IA PSO wiek dziecka należy rozumieć jak w przykładzie: dziecko, które ukończyło 3 lata, jest w czwartym roku życia.
 
Byliśmy dzisiaj z Adasiem po receptę na Havrix- szczepionka przeciw WZW A. Szczepimy go bo planujemy w przyszłym roku jakąś trasę po północnej Afryce. Czy któraś z Was podawała swojemu dziecku tę szczepionkę?
 
My jak na razie nie. Sami się zaszczepimy z mężem to mały nie powinien złapać, w końcu jak panuje sezon grypowy staramy się unikać zbyt zatłoczonych miejsc.
 
reklama
Wiecie, że tej recepty na żółtaczkę nie mogę nigdzie kupić, nawet w hurtowniach jej nie mają. Zamówiłam więc w Czechach, jutro jadę i mam nadzieję że będzie.
 
Do góry