reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Uniwersytecki Kopernika - poród, położne, wasze wrażenia

Jordgubbe- powodzenia jutro,

Ja jutro mam wizytę na patologi, mam nadzieje że szybko to załatwie, musze się dowiedzieć czy tam bedą mi chcieli zciągać pessar czy zrobi to lekarz prowadzący, ponoć niektóre babki rodzą 2h po zciągnięciu choć są i takie które dopiero po 2 tyg.
 
reklama
Jordgubbe już pewnie po:) Daj znać jak poszło i jak warunki:)
Ja byłam dzisiaj na wizycie u swojej gin, która tam pracuje i powiedziała mi, że remont raczej już jest skończony, że sale poporodowe są 1,2,3 osobowe każda z łazienką albo że do dwóch sal pomiędzy przynależy łazienka, sale porodowe są jednoosobowe, poród z partnerem bezpłatny bez żadnych problemów, partner musi mieć obuwie na zmianę, coś do picia i jedzenia i żeby raczej ubrał się lekko bo tam jest ciepło, znieczulenia też są bezpłatne...no to chyba tyle. Mam nadzieję, że wszystko okaże się prawdą :-)

Ktoś się wybiera w przyszłym tygodniu na KTG do ambulatorium ?? :D
 
Ostatnia edycja:
byłam tydzień temu we wtorek-wszystko ok, tylko zbadali mi ciśnienie-wysokie i mam leki na obnizenie, oprócz tego mam się oszczędzać...
jutro idę na kolejne ktg...
marzy mi się, żeby mi powiedzieli, że zaczęły mi się skurcze i już mnie nie wypuszczą :-D
 
Cześć dziewczyny,

a czy przy cc usypiają? czy ma się cały czas świadomość i wszystko się widzi? I ile traw cc (sama operacja)?
 
reklama
wróciłam z ktg- zapis prawidłowy i tyle.. jak widać nie chcieli mnie zatrzymać:-D a tak liczyłam na tą datę ale moje Dziecię spokojne tylko czasami jakimś kopniakiem mnie poczęstuje, nie zapowiada się na poród na razie.....
Jordgube fajnie, że jesteście już w domu, gratulacje:-)
 
Do góry